Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie jeszcze zdjęć, oficjalnych informacji, ale na NASIOC-u wyczytałem, że pewne jest pojawienie się STI '11 sedana. Wygadał się tam jakiś dealer.

 

Ponoć rynek się domaga tego na tyle mocno, że FHI się ugięło.

 

http://forums.nasioc.com/forums/showpos ... tcount=151

 

Zaczynamy więc odliczanie i spekulacje 8).

 

Tylko proszę - nie wrzucajcie starych photochopów i nie komentujcie tego poniżej, bo to photochop. Jak macie wątpliwość, czy fota była, wyślijcie mi ją na PW :twisted:. Dla tych, którzy czytają wolniej: to NIE JEST realny sedan STI, to photochop .

 

01sti.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, nie musisz tego wiedzieć - to wizja zrobiona w photoshopie :twisted: .
No co Ty :?: :idea::evil:

 

Po prostu dzielę się opinią co sądzę o tej wizji, a idąc dalej o ewentualnym zastosowaniu takiego spoilera w wersji realnej.

 

BTW chyba po to wrzuciłeś to poglądowe zdjęcie, żeby ludzie komentowali co w nowym STi może być na plus a co nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW chyba po to wrzuciłeś to poglądowe zdjęcie, żeby ludzie komentowali co w nowym STi może być na plus a co nie :roll:

 

Harvester, no nie za bardzo :). Wiemy, że o wyglądzie STI decydują detale - szerokie nadkola, inne felgi itp. i zwykłe zrobienie photochopa z innej wersji, niż STI, do niczego nie doprowadzi i w ten sposób jałowe jest komentowanie chopa. Dlatego od tego wątku oczekiwałbym raczej tego, żeby ludzie wrzucali w jedno miejsce pojawiające się potwierdzone informacje i spy shoty, niż skupiali na komentowaniu chopów zrobionych - jak powyższy - jeszcze w 2008.

 

Ale oczywiście forum to forum i każdy będzie pisał i komentował to, co zechce :twisted:.

 

Kuba - a bo jakoś tak :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wątek będzie miał po 3 wpisy miesięcznie

 

Nie musi być popularny. Ważne, by był informatywny :mrgreen:.

 

A na poważniej - sądzę, że w miarę pojawiania się większej ilości informacji w wątku zacznie się dziać więcej 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Realny wóz bazujący na lanosie wcale nie musi tak wyglądać (...)

slaby ten fotoszop... :roll:

 

STI-Lanos-sedan moglby wygladac tak

 

01_l-1.jpg

 

02_l.jpg

 

ale nawet i jako wide-body wyglada paskudnie, imho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie* po prostu tak, że wezmą WRX'a MY09 265KM w sedanie, dorzucą ten sam pakiet, który odróżnia WRX od STI w MY06 i gotowe?

powerful man z USA będzie na pewno zadowolony ;-)

 

eddie_gt4, coś jak to, tylko z lotką, dyfuzorem i bez przeciwmgielnych.

Lusterka jakby nie od tira, czy mi się wydaje?

 

 

 

* Mam nadzieje, że tak nie będzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, eeee tam obleci , to w sumie dobre wiesci dla mnie bo jak na razie to w subaru nie mam co kupic , legs wyglada jak kupa , a Lanos za maly .Pamietajcie ze moze ta premiera zbiegnie sie z jakims liftingiem bo jak by nie bylo to juz beda 3 latka obecnego mogelu wiec moze cos sie zmieni na plus :wink: ( patrz np : taki bug eye - a jakie pozniej ladne to wyszlo :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Pamietajcie ze moze ta premiera zbiegnie sie z jakims liftingiem bo jak by nie bylo to juz beda 3 latka obecnego mogelu wiec moze cos sie zmieni na plus :wink: (...)

obecne trendy design'u bu FHI nie wroza nic dobrego (patrz. nowe Legacy/OBK)

 

btw, tak a propos liftingu... nie myslalem, ze obecny Lanos moze wygladac jeszcze paskudniej... a jednak moze :roll:

 

2010-Subaru-Impreza-XV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...