Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel
co do STI, które zrobiło czas na NR to jest to seryjne specC chyba czyli coś jak EVO X rs więc jest poprostu szybsze.

Nie ma sedana spec C.

Wersja była 2.0, z kierownicą po prawej ( to nieco spowolniło Tommiego - w/g jego własnych słów )

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ten wóz mi sie zaczyna podobać , ale koniecznie musi być spojler :idea: Dyrekcja ma w kolorze białym (perła) i jest świetny

 

TEN biały wstępnie obmacany i zarezerwowany :twisted:

 

TYM białym obmacanym i zarezerwowanym miałem dziś okazję jechać 8)

Bajka :idea: Spojler musi być :!:

Chyba czas "doświnić" skarbonkę i w przyszłym roku wykonać jedyne słuszne ruchy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do STI, które zrobiło czas na NR to jest to seryjne specC chyba czyli coś jak EVO X rs więc jest poprostu szybsze.

Nie ma sedana spec C.

Wersja była 2.0, z kierownicą po prawej ( to nieco spowolniło Tommiego - w/g jego własnych słów )

 

Pozdrowienia

seria to napewno nie byla bo cale podwozie bylo osloniete plytami carbonowymi jak w F1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, jakies zdjecia prosze, bo jakos tego nie widzialem? :shock: :roll: Regulamin bicia rekordów bardzo ściśle określa, co można zmodyfikować, a czego nie. A tu chodziło o rekord samochodów seryjnych.

po ogladaj filmiki w sieci, ja nie bylem w ekipie wiec zdjec nie robilem ale widzialem na filmie dokladnie ze cale podwozie zakryte interesuje mnie to o tyle ze moje STI 06 tez czesciowo mialo takie plastikowe oslony miedzy osiami a zadne evo nima :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do STI, które zrobiło czas na NR to jest to seryjne specC chyba czyli coś jak EVO X rs więc jest poprostu szybsze.

Nie ma sedana spec C.

Wersja była 2.0, z kierownicą po prawej ( to nieco spowolniło Tommiego - w/g jego własnych słów )

 

Pozdrowienia

 

 

To ja poproszę takie 2,0 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas "doświnić" skarbonkę i w przyszłym roku wykonać jedyne słuszne ruchy 8)

raju, ja już swój chytry plan wprowadzam w życie, żona odziedziczy Spec B, a ja zaopiekuje się nowym STI :mrgreen:

Naprawdę dawno z taką zazdrością i zawiścią w złego słowa znaczeniu nie patrzyłem na samochód :evil: , w środku nie rozprasza niepotrzebnymi gadżetami, najważniejszy element wnętrza czyli słupki dla mnie w sam raz :mrgreen:, a z uwagi że wersja podstawowa nie ma nawigacji to w nią celuję :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, jakies zdjecia prosze, bo jakos tego nie widzialem? :shock: :roll: Regulamin bicia rekordów bardzo ściśle określa, co można zmodyfikować, a czego nie. A tu chodziło o rekord samochodów seryjnych.

podwozie seryjnego STI MY11 sedan ktory pobil rekord na ringu, zdjecia z netu

2011subaruimprezawrxsti.th.jpg

 

2011subaruimprezawrxstis.th.jpg

 

takie samo ma seria sprzedawana w salonie bo nie wiem nie zagladalem :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pracownicy serwisu upalają? A mieli dać znać... :roll: :mrgreen:

 

Hmm, w serwisie Subaru chyba nie pracują Panowie w eleganckiej koszuli ;) chyba że SIP podnosi standardy Serwisu :) A tak na serio na moje oko to była "nówka sztuka nieśmigana" prosto z salonu... Pewnie ktoś 3 miesiące czekał na ten samochód 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, jakies zdjecia prosze, bo jakos tego nie widzialem? :shock: :roll: Regulamin bicia rekordów bardzo ściśle określa, co można zmodyfikować, a czego nie. A tu chodziło o rekord samochodów seryjnych.

podwozie seryjnego STI MY11 sedan ktory pobil rekord na ringu, zdjecia z netu

2011subaruimprezawrxsti.th.jpg

 

2011subaruimprezawrxstis.th.jpg

 

takie samo ma seria sprzedawana w salonie bo nie wiem nie zagladalem :mrgreen: :?:

 

No i opony Bridgestone RE70 a nie seryjne Dunlopy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylem w okolicy Emila wiec obmacalem i posiedzialem.

Powiem krotko , bardzo mi sie podoba 8) co zaskakujace miejsca na tylnej kanapie jast tyyyyyyyyyyyyyyyyyle :shock:

Bagaznik mogl by byc troszke wiekszy ale i tak jest o niebo lepiej.

Pozycja za kierownica srodek robi pozytywne wraznie mialem tylko jedno ale.

Skora na fotelach recaro wyglada jak cerata , i nie wiem jak wogole mozna cos takiego zaproponowac , :shock: tak wiec jedyna sluszna opcja to Recaro + Alkantara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...