Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [GV] (MY11=>MY14)


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

mam alcantare na Recaro w MYSZY..i widząc te skorzane recaro nie wyobrażam sobie tego latem :twisted:

dla mnie spoiler musi byc i basta :mrgreen:

 

Alcantara jest w wersji TOP, skora jest w TOP Leather ... ta nazwa to mi nie pasuje do najbogatszej wersji wyposażeniowej, bardziej by pasował ... "Spec D" ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem dzis to autko, i troche sie zawiodlem.. kierownica plastikowa jak w ciagniku i w dodatku jakas wielka, fotele niby Recaro ale nie ma rewelacji... bez spoilera wyglada jak lanos w sedanie hmm opony 245/40/18 wiec jest zmiana poza tym cena chyba troche przesadzona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu mam jakąś koncepcję co będzie za 2-3 lata jak Białasa będę sprzedawał :twisted:

 

+1.

 

Ja Booyakashy nie sprzedam, tylko przejmie ona rolę legaca, ale za dwa-trzy lata STI sedan - z przyjemnością 8). Żeby mnie tylko było na to stać :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica plastikowa jak w ciagniku i w dodatku jakas wielka

 

drobiazg i tak do wymiany na jakieś sparco :twisted:

 

fotele niby Recaro ale nie ma rewelacji

 

drobiazg i tak do wymiany na jakieś kubły :twisted:

 

 

Każdy oczywiście ma swoje zdanie i swój gust. Lanosa wiem że na 100% nie kupię nigdy, sedana w swoim czasie będę bardzo poważnie rozważał bo mi się póki co bardzo podoba :twisted: . Zweryfikuję go podczas oględzinna żywca. Niestety również na 100% no może na 99% nie zostane klientem salonu Subaru. Po pierwsze jestem cały czas za krótki na luksus nowego auta a po drugie ze względu na gwarancję którą ze względu na konieczne udoskonalenia stracę zaraz po przekroczeniu bramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja glosuje na Evo:)

Rozumiem, że to żart, ale uwierz, że tutaj jest cała rzesza fanów, którym niekoniecznie musi się to podobać :wink: Poza tym, abstrahując już od samego STi, evo owszem może się podobać bardziej, ale środek jest pasztetowy i nie jest to kwestia gustu... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm opony 245/40/18 wiec jest zmiana

zmiana w stosunku do czego??

 

Subaru wymysliło dobrze cos z ta wersja "lekką" ale IMHO powinna kosztowac jakieś 5k Euro niżej jeszcze co najmniej, wtedy mogla by nie mić klimy itp i fotele mogly by byc z Imprezy 1,6 ...taki zestaw dla samego funu z jazdy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...