Skocz do zawartości

Czym bym jeździł, gdyby na świecie nie było Subaru.....


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Też chciałbym bardzo mieć kiedyś STI, ale np. C63 AMG też fajne:

 

Obrazek

 

Tak samo jak nowe M3... :)

 

Nooo, pojeżdzij nim w zimie lub na mokrym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Audi A4Qjak dla mnie calkowiecie odpada,

A to dlaczego ?

min dlatego co sam napisales

jest wałsnie róznica :idea: RS4 na torze to porażka, zero frajdy :evil: , wsiadasz w STI czy inne badziewne EVO :wink: i czujesz ze żyjesz :idea:

oraz kiepski zawias na polskie drogi, zle wywazenie (ciezki kloc przed przednia osia itd)

ps: tez wybralbym teraz jakas BMW z x-drivem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale RS6 na dupowóz raczej się nadaje :lol:

 

Nie wiem czemu, ale generalnie wolę BMW od Mercedesa, ale gdyby wybór był pomiędzy nowe M3 a C63 AMG to raczej padłoby na to drugie.... M3 choć fajne, to albo jeżdżą nim młode nie koniecznie ogarnięte blondynki, albo podstarzali Playboye... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4Qjak dla mnie calkowiecie odpada,

A to dlaczego ?

min dlatego co sam napisales

jest wałsnie róznica :idea: RS4 na torze to porażka, zero frajdy :evil: , wsiadasz w STI czy inne badziewne EVO :wink: i czujesz ze żyjesz :idea:

oraz kiepski zawias na polskie drogi, zle wywazenie (ciezki kloc przed przednia osia itd)

ps: tez wybralbym teraz jakas BMW z x-drivem

 

Nie zgodze sie , i nie o to mi chodziło :idea: . Zawias właśnie jest fenomenalny :idea: chyba że mówimy o trwałości a to inna bajka :cool:

Frajdy nie ma, to fakt ale , prowadzi sie genialnie, jest bardzo neutrealny, wagę czuć to fakt, ale jak chcesz iść bokiem cały zakręt to idzie jak po szynie i mozesz bardzo precyzyjnie to robić , tylko sie trzeba przyzwyczaić, sam Kajtek , jak pojeżdził był w szoku jak sie dobrze prowadzi . On nie daje frajdy bo generalnie sie nic nie dzieje i jest nudno :twisted: , ale czasy robi naprawde dobre :idea:

Napęd i wywarzenie auta uważam ze jest super, 60% na tył , przy dość ciezkim przodzie daje naprawde neutrealne prowadzenie, mam pewien taki odcinek testowy i uwierz mi że pojade szybciej w zakrecie AUDI , jak STI na cywilnych oponach i zawieszeniu :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Subaru bo mnie nie stać, więc jezdze BMW :wink:

 

auta które kręca mnie oprócz Subaru:

 

- BMW M3 od E30 po E92 a najbardziej nie wiem która, każde dla mnie jest genialne, M5 E39 ale E34 i E60 nie byłoby złe

- Audi RS4 raczej B5

- Honda S2k, poprzedni CTR i ITR, NSX tez ale to auto poza wszelkim zasiegiem

- EVO od V do IX, do X powoli sie przekonuje

- MB W124 najlepiej pienceta i coupe mogloby byc

- Porsche, kazda 911tka jest genialna dla mnie

- Ferrari nie byłoby złe ale jakoś nie ineresuja mnie te wozy az tak bardzo, do momentu az nie zobacze na zywo albo nie uslysze, wtedy stoje wryty

- Corvette C5 najlepiej, C6 nie byloby zle

- MX5

- Nissan 200sx S14

 

Chyba wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie , i nie o to mi chodziło :idea: . Zawias właśnie jest fenomenalny :idea: chyba że mówimy o trwałości a to inna bajka :cool:

Frajdy nie ma, to fakt ale , prowadzi sie genialnie, jest bardzo neutrealny, wagę czuć to fakt, ale jak chcesz iść bokiem cały zakręt to idzie jak po szynie i mozesz bardzo precyzyjnie to robić...Napęd i wywarzenie auta uważam ze jest super, 60% na tył , przy dość ciezkim przodzie daje naprawde neutrealne prowadzenie, mam pewien taki odcinek testowy i uwierz mi że pojade szybciej w zakrecie AUDI , jak STI na cywilnych oponach i zawieszeniu :idea:

Carfit ale ja nie mialem RS4 tylko A4 V6 ok 190KM ze starym Torsenem 50:50 to polatac bokiem moglem tylko na sniegu :wink: wywazenie auta gdzie 60% masy na przodzie to porazka, jechalem tez 1.8T i bylo lepsze, A4Q owszem prowadzilo sie super na rownym (mialem zaozone RE070 to prawie ja STI :mrgreen: ) ale np na wiejskich dziurawych drogach byla juz porazka wzgledem Imprezy GT i np BMW 330d kolegi, gdzie zawias przedni lepiej pracowal. Inna sprawa ze ja nie lubie aut z nietrwalymi elementami szczegolnie zawiesznia, stad moj negatywny stosunek do Audi teraz (z wyjatkiem A3 i R8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester

W uzupelnieniu.

Gdybym nie mial subaru imprezy wolnego ssaka i/lub gdyby nie bylo na swiecie subaru to bym celowal w dodge chalenger lub corvette [ale to drugie to marzenie].

Z tym ze marzenia trza realizowac.

Corvette mi sie po prostu sni stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiamy o tym co by było gdyby nie było Subaru, czy co by było jakbym nie miał ograniczeń na koncie? ;)

 

W zbliżonych kwotach do Forka, to pewnie jakieś A4Q albo za jakiś czas A5 jak nieco stanieje ;) + jakiś stary Patrol GR lub 160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 jest ładniejsze i wygodniejsze ;)

 

no i w A3 masz haldexa vs A4 Torsen.

 

To we wszystkich wersjach? Gdzies wyczytalem, ze to kwestia ulozenia silnika poprzecznie albo wzdluz, do jednego sa haldexy, do drugiego torsen. A takie A3 3.2 V6 to fajne autko swoja droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 jest ładniejsze i wygodniejsze ;)

 

no i w A3 masz haldexa vs A4 Torsen.

 

To we wszystkich wersjach? Gdzies wyczytalem, ze to kwestia ulozenia silnika poprzecznie albo wzdluz, do jednego sa haldexy, do drugiego torsen. A takie A3 3.2 V6 to fajne autko swoja droga.

Tak, właśnie ułożeniem silnika jest to zdeterminowane. W A3 i TT masz poprzecznie i Haldex, A4 i wyżej - wzdłużnie i Torsen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w A3 masz haldexa vs A4 Torsen.

W S3 chyba siedzi Torsen ale (jak zwykle :mrgreen: ) mogę się mylić. Przy okazji Haldexa, mati kiedyś pisał, że te najnowsze Haldexy (chyba na przykładzie Volvo) działają bardzo fajnie.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Taaaa, S5 to jednak landara :mrgreen:

PS1. Na TheForum chyba gryzly jeżdził S3 i z tego co czytałem mocno szczęśliwy był ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...