Skocz do zawartości

Czym bym jeździł, gdyby na świecie nie było Subaru.....


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Audi A4Qjak dla mnie calkowiecie odpada,

A to dlaczego ?

min dlatego co sam napisales

jest wałsnie róznica :idea: RS4 na torze to porażka, zero frajdy :evil: , wsiadasz w STI czy inne badziewne EVO :wink: i czujesz ze żyjesz :idea:

oraz kiepski zawias na polskie drogi, zle wywazenie (ciezki kloc przed przednia osia itd)

ps: tez wybralbym teraz jakas BMW z x-drivem

 

Nie zgodze sie , i nie o to mi chodziło :idea: . Zawias właśnie jest fenomenalny :idea: chyba że mówimy o trwałości a to inna bajka :cool:

Frajdy nie ma, to fakt ale , prowadzi sie genialnie, jest bardzo neutrealny, wagę czuć to fakt, ale jak chcesz iść bokiem cały zakręt to idzie jak po szynie i mozesz bardzo precyzyjnie to robić , tylko sie trzeba przyzwyczaić, sam Kajtek , jak pojeżdził był w szoku jak sie dobrze prowadzi . On nie daje frajdy bo generalnie sie nic nie dzieje i jest nudno :twisted: , ale czasy robi naprawde dobre :idea:

Napęd i wywarzenie auta uważam ze jest super, 60% na tył , przy dość ciezkim przodzie daje naprawde neutrealne prowadzenie, mam pewien taki odcinek testowy i uwierz mi że pojade szybciej w zakrecie AUDI , jak STI na cywilnych oponach i zawieszeniu :idea:

 

zgodze sie rs4 na wspaniałe zawieszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie chce jechać... :twisted:

Jechałeś ??

Mamy w allroadzie (czyli krowie cięższej o 15 ton) ten sam silnik 4.2 V8 i daje sobie dobrze rady. O ile tak do 140 seryjnym STi go lekko klepie o tyle powyżej tej prędkości nawet nie mam co się wychylać... Więc myślę, ze seryjny STi, od seryjnego S5 spokojnie dostaje baty na prostej, a z tego co wiem S5 nawet skręca całkiem nieźle ;)

 

Ale tak jak w przypadku RS4, to co zauważył Carfit, przy tym całym luksusie, komforcie itd. czegoś mu brakuje przy agresywnej jeździe... czegoś co STi ma, a Audi nie :P..... I nie chodzi o przyśpieszenie, prędkość czy zdolność pokonywania zakrętów.

 

Także moim zdaniem S5, auto fajne i szybkie, ale nie zastąpiło by Subaru, gdyby nie istniało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I marzymy Panie

 

aaaaa no chyba że... no to zgodnie z...

 

ale za to jak się w nim dobrze wygląda

 

to ja bym tylko Astona Martina DB9 :twisted:

 

 

choć po namyśle wolałbym może jednak Skode, tak dla spokojności :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc myślę, ze seryjny STi, od seryjnego S5 spokojnie dostaje baty na prostej, a z tego co wiem S5 nawet skręca całkiem nieźle ;)...Także moim zdaniem S5, auto fajne i szybkie, ale nie zastąpiło by Subaru, gdyby nie istniało :P

problem z S5 jest taki ze wyglada i brzmi(V8) na szybsze niz jest w rzeczywistosci, duzo lepiej kupic 3.0TDI zrobic program bedzie jezdzic podobnie a palic polowe z tego od S5 duzo bardziej wolalbym BMW 330xCd albo nowe TT RS cabrio (niebieskie) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, to już rzecz gustu, bo np. mnie się wogóle jakiekolkiew TTki nie podobają.... BMW tyż fajne, ale wolałbym w wersji benzynowej np. 335.... pytanie tyklo, czy jest istotna różnica charakterów między serią 3 a rodziną A5 :roll: Bo jak tak patrzę z boku to te wszystkie auta to jest przerost formy nad treścią.

 

W STi lubię to, że wygląda wieśniacko, środek przeciętnie wykonany, tu coś puka, tu coś rezonuje, ale jak wcisnę gaz i skręcę to od razu wiem, że o coś zupełnie innego w tym samochodzie chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc myślę, ze seryjny STi, od seryjnego S5 spokojnie dostaje baty na prostej, a z tego co wiem S5 nawet skręca całkiem nieźle ;)...Także moim zdaniem S5, auto fajne i szybkie, ale nie zastąpiło by Subaru, gdyby nie istniało :P

problem z S5 jest taki ze wyglada i brzmi(V8) na szybsze niz jest w rzeczywistosci, duzo lepiej kupic 3.0TDI zrobic program bedzie jezdzic podobnie a palic polowe z tego od S5 duzo bardziej wolalbym BMW 330xCd albo nowe TT RS cabrio (niebieskie) :twisted:

jezdzi, nie jezdzi - cieszy oko :)) siedziałem za kółkiem wersji 3,0 TDi Q. Da się lubić ;)

 

audis5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Subaru jest paradoksem - swietnie sie prowadzi, jest trwale i daje mase radosci z jazdy - w tych kategoriach (w wielu przypadkach) przewyzsza swoimi walorami inne auta sportowe, ktore nie tylko sa znacznie drozsze, ladniej zaprojektowane i bardziej dokladnie wykonane, ale byc moze sa bardziej awaryjne, a osiagi maja podobne... Osobiscie mazylem o S4 Avant zanim kupilem WRXa, i byc moze byloby to moje auto gdyby Subaru nie istnialo. Nie mniej jednak zawsze chcialem miec BMW - a dokladnie model 2002tii, byc moze skusilbym sie na 135 w wersji coupe? Kto wie? Na razie przymierzam sie do 2009 WRX Hatch... cale szczescie ze jest Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimę mógłbym mieć Range Rover'a Supercharged :mrgreen:

 

Obrazek

 

Range jest super. :mrgreen: W kolorze czarnym wygląda pięknie ale i klasycznie. Natomiast wczoraj widziałem Range-a w kolorze, nazwijmy to, ceglano-rudym. IMO i piękny i intrygujący. :mrgreen:

 

Jeśli chodzi o Audi, to miałem kiedyś przyjemność jechać RS4 carfita i IMO świetny wóz. I praktyczny i niepozorny i bardzo szybki. Naprawdę super fajna furka. :mrgreen: Sorry carfit, że jechałem wtedy tak wolno ale trochę się bałem. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qóba, jedyny minus rendza to 'ostentacyjnosc' :twisted:

 

Na pytanie zasadnicze odpowiem metoda kolowa - kupilismy Impreze bo Ivi odmowila prowadzenia Nissana NP300. Nic straconego, wczesniej czy pozniej (czyli pozniej) i tak go kupimy bo czyms musze ciagac Legaca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny wątek, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie

z którym budzę się co rano

co rano czuję tykanie....

co będzie jak mój foryś 2,5xt MY07 skończy 4 lata i zapragnę go sprzedać

nie ma auta z 6s do setki, czterema łapami, 20cm prześwitu, wyglądającego jak kiosk na kołach (dla mnie to zaleta) no kurde nie ma

jest kajen chyba tylko? i Q5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny wątek, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie

z którym budzę się co rano

co rano czuję tykanie....

co będzie jak mój foryś 2,5xt MY07 skończy 4 lata i zapragnę go sprzedać

nie ma auta z 6s do setki, czterema łapami, 20cm prześwitu, wyglądającego jak kiosk na kołach (dla mnie to zaleta) no kurde nie ma

jest kajen chyba tylko? i Q5?

 

56-lamborghini-lm002.jpg

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...