Skocz do zawartości

Czym bym jeździł, gdyby na świecie nie było Subaru.....


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 lata później...

Minęło ponad 3 lata od mojego ostatniego wpisu w tym wątku. 

W dzisiejszym świecie motoryzacji to długo i wiele przez ten okres pojawiło się nowości innowacyjności.

Niestety też wizja jazdy czymś innym niż Subaru zwłaszcza Imprezą jest coraz bardziej realna ze względu na fakt, że konkurencja nie próżnuje a Subaru...

 

Więc zmienię delikatnie pytanie na:

"Czym bym jeździł, gdy... zniknie całkiem Subaru"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć Clarkson twierdzi, że każdy choć raz powinien mieć Alfę, to posiadanie auta, które psuje sie szybciej, niż mleko wyjęte z lodówki mnie jakoś nie przekonuje :P  :D Wolę te samochody podziwiać niż naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na codzień

BMW X5 z dieslem

Żona Audi Q7 z dieslem

Do upalania i zabaw na torze

Nissan GTR

EVO 9... Już mam:)

Mocna oska Focus RS

Do podziwiania, pucowania i bezsensownego gapienia się 22B :)

Wszystkie te samochody mogę nabć w ciągu tygodnia! Pod warunkiem że Lotto zechce ze mna współpracować ;) hihihi

A do tego czasu, mam juz auto najlepszej marki...

... służbowy ;)

Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć Clarkson twierdzi, że każdy choć raz powinien mieć Alfę, to posiadanie auta, które psuje sie szybciej, niż mleko wyjęte z lodówki mnie jakoś nie przekonuje :P  :D Wolę te samochody podziwiać niż naprawiać.

Uwielbiam te stwierdzenia. Jakby poczytać wyznania posiadaczy uturbionych jednostek subaru 2.5 możnaby tworzyć jeszcze więcej mitów. Już 2 lata przejeżdżone Alfą i nigdy mnie nie zawiodła.. Kwestia wyboru silnika i podejścia właściciela do auta. Owszem, twinsparki w Alfie nie należą do najbardziej udanych silników ale nikt świadomie nie pakuje się w kłopoty (poza tym to już jednak historia). Co więcej, nie zapominajmy, że to właśnie włoska dieslowska konstrukcja 1.9, oprócz Alfy, ląduje również w Oplach czy Saabach. Jeszcze do niedawna twierdziłem, że mym kolejnym autem również będzie Alfa, w tych autach rzeczywiście można przecież się zakochać. Tak czy inaczej polecam markę. Zalecam również, niezależnie od znaczka producenta, wyzbycia się wszelakich uprzedzeń i lepszego poznania marki oraz społeczności wokół niej zgromadzonych. Każda potwora znajdzie swego amatora. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...