Skocz do zawartości

Czym bym jeździł, gdyby na świecie nie było Subaru.....


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby na to nie patrzeć to EVO jest jedynym bezpośrednim konkurentem, ale właśnie dlatego chcę aby uniknąć rozmów o nim :P Szukajmy szerzej :wink:

 

Widzisz - na tym polega problem. Ja już od kilku lat myślę, jaki będzie mój następny samochód i z tego myślenia wyszło, że...

 

 

 

 

...kupiłem turbodziadka :mrgreen:.

 

A na poważniej: KOMPLETNIE nie wiem, co chciałbym mieć zamiast STI. Nie stać mnie na supercars. Pewnie skończyło by się tak, że bym się zaciął i odłożył na GT-Ra.

 

...a potem wjechałbyś na krawężnik, odskoczyłaby Ci maska, nowa kosztowałaby tyle, co nowe STI i byłaby dostępna za 3 lata (to prawie tyle, ile czeka się na szybę do Forestera :twisted:)

 

Gdyby nie było Subaru, a ja miałbym prawo jazdy i kasę :twisted:, to pewnie kupiłbym sobie:

-Evo, ale tylko VI TME

-Suprę

-300ZX

-Saaba 900 Turbo

-S2000

-GTR-a R33

może jeszcze NSX-a :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a potem wjechałbyś na krawężnik, odskoczyłaby Ci maska, nowa kosztowałaby tyle, co nowe STI i byłaby dostępna za 3 lata

 

Tak tak - też czytałem ten artykuł o kolesiu, który za naprawę po lekkim oparciu się o krawężnik wyskoczył z kilkunastu tysięcy funtów :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista zależnie od gotówki wyglądała by tak:

 

Citroen Xsara VTS 2,0 163 km ( wszyscy mówią że to g***o, ale coś w sobie ma )

Polonez Coupe 2.0 DOHC 120 km ( niby szału niema ale znajdź drugi taki )

Volvo C70 2.0T 200 km ( w tej starej budzi to piękne coupe )

Nissan Skyline 2,5T +? km ( nie pozorny wygląd przy nadwoziu 4 drzwiowym lub kombi, niesety nie na nasz kraj :sad: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo będzie FOCH

Z tym zwrotem to od jakiegoś czasu należy postępować wyjątkowo ostrożnie :mrgreen:

 

A co takiego jest w nazwie Fundacji Ochrony Czody Hlewnej :mrgreen: (FOCH) iż należy postępować z nią ostrożnie :twisted:

 

 

A wracając do tematu, gdyby na świecie nie było subaru to pewnie to forum nazywało by się DIP - Daweoo Import Polska a wszyscy śmigali by Nubirkami na kołpakach z tesco :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak na razie muszę jeździć autobusami, bo brak prawka, ale nie wiem jakie auto mógłbym pokochać gdyby nie było Subarci... może mnie wyklniecie, ale to chyba EVO VI... Boski jest też Aston Martin DB9 i F430, ale to niestety auta z baardzo odległych marzeń :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4Qjak dla mnie calkowiecie odpada,

A to dlaczego ?

Zrobiłem w rok czasu , RS-em 30 tys. km i powiem Ci że to genialne auto na co dzień. :idea: Jest szybki, bardzo wygodny, świetnie wykonany, ma mnóstwo genialnych rozwiązań, prowadzi sie świetnie, nie rzuca sie mocno w oczy, dla mnie bajka :cool: Największą wadą to Polski serwis, i mało schowków, a największą zaletą że wchodza do bagażnika 4 koła 18 " do STI , albo skrzynia biegów :twisted: . Jak sie z niego czasami przesiadam do Forestera żony, to jakbym usiadł do jakiegoś toytoya na kółkach :mrgreen: . Za to jak wsiadam do STI , czy to do mojego , czy innego fajnego, to mam uśmiech od ucha do ucha, i tu jest wałsnie róznica :idea: RS4 na torze to porażka, zero frajdy :evil: , wsiadasz w STI czy inne badziewne EVO :wink: i czujesz ze żyjesz :idea:

Ale teraz jak miałbym zmienić auto na co dzień, to kupiłbym chyba BMW 5 kombi w dyszlu :razz: Audi szczegónie RS4, RS6 , nie jest zwyczajnie warte tych pieniedzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Martin DBS zdecydowanie ale to auto nieosiągalne. Nowego Porsche bym nie kupił... zbyt wiele ich spotykam nacodzień. Przestało być wyjątkowe. Chyba, że jakieś starsze klasyczne 911.

 

Szybki dupowóz: stare dobre Audi S8 MY00. Ew. nowiutka Skoda Superb z DSG - nie jest przesadnie luksusowa, ma oryginalny wygląd, szybka, wygodna :) Podoba mi się tez nowa C-klasse, S80, Alfa 159 albo BMW 5.

 

Coś za cenę mojego Forka do codzinnej jazdy ?? Chyba nie ma takiego auta, które mu dorówna funkcjonalnością.

Pewnie skończyłoby się na Mitsubishi Galancie z dieslem albo jakimś Mercedesie. Miło wspominam tez Seaty. Toledo jak jeszcze było sedanem bardzo mi się podobało.

 

Coś fajnego dla frajdy z jazdy ?? Może RX-7 ?? Może MX-5 ?? 206 RC ? S2000 ? Albo jakiś rajdowy klasyk 4x4.

 

Mimo wszystko ciężko mi było znaleźć coś naprawdę kuszącego. Subaru to Subaru. Tylko Aston mnie fascynuje tak jak Subaru ale nawet zwykła przejażdżka jest poza zasięgiem dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...