Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

@Ericsson jak to nie ma się czym pokazać - śliczna Impreza! Dopisuję Cię do listy mailingowej i zapraszam na najbliższe spotkanie 2.06 w niedzielę. Miejscówka jeszcze do dogadania - jak będzie brzydko, to podziemny parking pod Plazą, jak będzie ładnie, to może spróbujemy parking pod Kopcem Kościuszki. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tokio34 napisał:

@Ericsson Ja będę miał na zbyciu ale jeszcze dokładnie nie wiem kiedy. 

 

To się bardzo dobrze składa bo ja bym kupił tylko jeszcze dokładnie nie wiem kiedy :D 

Zgadamy się na spocie jak będziesz bo też nie wiem jak do końca jest z kompatybilnością tych kołków,

mam u siebie silnik ze starego legacy 2.2, ale kolektor chyba imprezowe gc6 1.8 i jaki tam podejdzie póki co nie mam pojęcia.

 

@Tokio34 masz to na aucie założone? Posłuchałbym jak chodzi i przy okazji prawdą jest że różnoodległościowy nieco ucina moc w wolnossaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ericsson napisał:

 

To się bardzo dobrze składa bo ja bym kupił tylko jeszcze dokładnie nie wiem kiedy :D 

Zgadamy się na spocie jak będziesz bo też nie wiem jak do końca jest z kompatybilnością tych kołków,

mam u siebie silnik ze starego legacy 2.2, ale kolektor chyba imprezowe gc6 1.8 i jaki tam podejdzie póki co nie mam pojęcia.

 

@Tokio34 masz to na aucie założone? Posłuchałbym jak chodzi i przy okazji prawdą jest że różnoodległościowy nieco ucina moc w wolnossaku?

Założone obecnie nie mam to jest temat na dłuższą rozmowę spotkamy się to Ci powiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2019 o 10:02, Ericsson napisał:

Swoją drogą, czytałem że robiłeś coś z kolektorem, nie masz różnoodległościówki może na zbyciu? ;) 

Teoretycznie mam, ale do jutra mam na niego rezerwację - cały elegancki od M@kula z bandażem. Niestety, w kompilacji z tłumikiem spowodował, że uciekło mi całe stado koni i musiałem podjąć decyzję o powrocie do seryjnych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, daję znać o pikniku otwartym w mojej pracy który można wykorzystać na miłe pogaduchy :) Miejsce na parkingu jest.

 

piknik.jpg.ea870675e3b9656850c4e5506d65744f.jpg

 

 

Czy poniższa lista jest aktualna?

 

@aplam13

@andrzej0811

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@radek311989

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@Tutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LosioDriver napisał:

Tak jak pisałem, daję znać o pikniku otwartym w mojej pracy który można wykorzystać na miłe pogaduchy :) Miejsce na parkingu jest.

 

piknik.jpg.ea870675e3b9656850c4e5506d65744f.jpg

 

 

Czy poniższa lista jest aktualna?

 

@aplam13

@andrzej0811

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@radek311989

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@Tutek

Dzięki, byłbym, ale 20-go wyjeżdżam juz na urlop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, LosioDriver napisał:

Tak jak pisałem, daję znać o pikniku otwartym w mojej pracy który można wykorzystać na miłe pogaduchy :) Miejsce na parkingu jest.

Na ten moment nie mówię tak, ale co ważniejsze nie mówię nie ;) Żeby trochę rozjaśnić - możliwe, że będę miał w ten weekend spotkanie rodzinne i mogę się nie wyrobić, ale jeżeli okaże się, że będę w Krakowie to chętnie się pojawię ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, aplam13 napisał:

Bardzo chciałbym w niedziele 02.06 ale chyba się nie wyrobię:(

Można sie przyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, aplam13 napisał:

Jak tylko auto będę miał to jasne, chyba że z Tobą się zabiorę

Drzwi są otwarte, jak nie poskładasz daj znać to sie zgadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...