Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

szczególnie chętnie wchodzi w zakręty z automatyczną skrzynią - zasługa "lepszego" rozdziału momentu :)

Czy ten "lepszy" rozdział momentu rzeczywiście ma znaczenie przy wejściu w zakręt, czy raczej na wyjściu z zakrętu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Powoli przymierzam się do kupna Legacy i stąd moje pytania:

Po lekturze już wiem, ze z USA były B-spec z 2,5T. Jak je odróżnić na pierwszy rzut oka od "zwykłych" GT? A może nie było "zwykłych" i wszystkie są B-spec?

Następne pytanie dotyczy różnic - słyszałem, że w B-spec są kosmicznie drogie amortyzatory. Czy w GT są inne, czy te same? (pytanie niejako zależne od odpowiedzi na poprzednie...)

 

Będę wdzięczny za szybką odpowiedź. Obserwuję 3 LGT na sprzedaż i sam nie wiem co o tym myśleć. no ten :Legacy GT Kombi chwali się, że ma amorki bilstein, to znaczy, że jest B-spec, a może sam sobie zmienił... Proszę wyjaśnijcie to żóltodziobowi w temacie Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What!, czepiasz się szczegółów ;) Odczucie subiektywne: wjeżdżam w zakręt i mniej więcej w połowie dodaję gazu, a on nic a nic nie pcha na zewnątrz, wręcz bardziej "wgryza się" w asfalt!

 

Ale to przeszłość, teraz mam manuala, który ma inne zalety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mieście jest niewatpliwie! Na trasie nie ma juz tak duzego znaczenia (bezposrednie porownanie dwoch wersji juz 2 lata temu pokazalo nam ze sa zblizone)

 

choc ja narazie mam frajde z zielonego shift-light i ekodrajwingu :mrgreen:

 

to dopiero frajda: zmiana biegów wg wskaźnika "I" ... :mrgreen:, szczególnie jeśli mało dynamicznie jedziesz.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja sie juz skonczyla ale to nie bylo Spec.b. (nie bylo 'wagons' w US/Canada)

Po czym odroznic?

1. inne felgi (18")

2. pelny wypas

3. siedzenia z 'alcantara' (teraz czarne, byly tez niebieskie)

4. amorki piekne zolte (jak masz zdjecie ze zblizenia)

5. z tylu pisze 'spec.b' - przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac

To tyle co mozna zauwazyc np. na zdjeciach. Jak masz jakies pytanie to wal bo mam 2008 model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do napisu na klapie :grin: domyśliłem się, ale historie napisów bywają dziwne więc wolę zapytać

Czytaj ze zrozumieniem

5. z tylu pisze 'spec.b' - przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac

Słowo "pisze" oznacza czynność w trakcie jej wykonywania. Jeżeli z tyłu byłby już ukończony napis, kolega napisałby "jest napisane" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior,

Dieslem miales jezdzic :twisted: . Wybor MT zdecydowanie popieram mi szczerze powiedziawszy troche przeszkadzala w automacie ta 2 sekundowa spozniona reakcja na dodanie gazu. Taki Spec B MT Kombi jest fajnym autem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do napisów na klapie - pragnę zwrócić uwagę, że wersje europejskie takiego nie miały. Przynajmniej nie, dopóki klient sobie nie zażyczył.

 

..i o to chodzi ! Po co napisy na klapie, łatwo pomylić takiego "cichociemnego" -specB ze zwykłym 2.0 (tylko felgi 18 zdradzają) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior,

opisz lepiej jakie wrazenia po przesiadce z automatu. Bo manual mnie bardzo korci. Nie wiem czy slyszales ale zamkneli A9 i do München teraz tylko przez Stuttgart dojedziesz :razz: .

No i porzadna dziewczyne bys sobie poszukal a nie wyrzcal pieniadze na jakies quicky :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haubi65, miałem jeszcze rok temu dziewuszkę to wydatki na quick shifty, rozporki, opony itd mają się nijak do kosztów jej utrzymania :mrgreen:

 

Pierwsze wrażenia z nowego wyposażenia: "hyyy, to już włożylem tą dwójkę?!" :twisted:

 

Ogólne z manuala: mniam 8) ciągnie praktycznie na każdym biegu przy każdych obrotach (nie miałem jeszcze okazji wyjechać poza miasto). choć pewnie przy setnym korku trochę przejdzie mi ten smaczek... ale narazie się rozkoszuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć pewnie przy setnym korku trochę przejdzie mi ten smaczek

To jest minus, czasem nie czuję lewej stopy, po upojnej godzince w Al. Jerozolimskich.

A żona powiedziała, że z tym sprzęgłem, to ona współpracować nie będzie. Dobrze, że ma drugie auto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...