Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

haubi65, kurde chyba mam za duze lapska Odkrecilem dolot, no problem. Ale za cholere nie moglem dobrac sie do tej zarowki...

 

Nie wiem, może w Twoim roczniku się coś zmieniło, ale faktycznie wymiana nie powinna nastręczać zbyt dużo problemów - miesiąc temu wymieniałem "krótkie" (w MY05).

 

Pozdrawiam,

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Udało się "przekonać" wbudowanego GPS'a do współpracy z mapami PL - dzisiaj udało się to potwierdzić w dwóch spec.B razem z warp9 :-)

 

Jeśli ktoś ma ochotę na "test" proszę o kontakt na PW. Jak ktoś jeszcze zna programik do kopiowania DVD-DVD pod vistą będę wdzięczny :-)

 

Pozdrawiam,

mc

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Udało się "przekonać" wbudowanego GPS'a do współpracy z mapami PL - dzisiaj udało się to potwierdzić w dwóch spec.B razem z warp9 :-)

 

Jeśli ktoś ma ochotę na "test" proszę o kontakt na PW. Jak ktoś jeszcze zna programik do kopiowania DVD-DVD pod vistą będę wdzięczny :-)

 

Pozdrawiam,

mc

Potwierdzam, działa. Ciemny ekran w końcu ożył i przemówił :smile:

Mod chyba lepszy od żarówek :wink:

Też służę pomocą :arrow: pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warp9, spadaj :P

I mean no disrespect, sire :grin:

Ktorych to map uzywacie? Dziala po prostu po wlozeniu plyty?

Obsługa typu "insert&forget". Nie wiem jak z aktualnością, ale całkiem dokładna w stolicy. Można nawet wybierać pomiędzy lektorką US a GB :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: :smile: :smile:

Dziś dostałem telefon z salonu. Raju oznajmił mi iż samochód będę miał do odbioru jeszcze przed świętami :!: :!: :!: :!: Czyli tak jak tego sobie życzyłem na 30 urodziny :!: :!: :!:

Banan do końca dnia mi nie zniknie :smile:

 

Tomek, a dziś nie jest 01.04 tj. jakieś prima coś tam :?: :!:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem telefon z salonu. Raju oznajmił mi iż samochód będę miał do odbioru jeszcze przed świętami

 

No to gratuluję!

Oczywiście pochwalisz się na forum jakimiś fotami itp.?

 

P.S. Widzę, że spec.B jest częstym prezentem na 30 urodziny :mrgreen: (autopsja - też tak maskuję kryzys wieku średniego ;-))

 

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, myślę, że warp9 ma rację. Jakby na to nie patrzeć sprzedajesz capricorn'owi auto o rok wcześniej (data pierwszej rejestracji będzie w 2008, a nie w 2009), więc myslę, że dodatkowe fele i opony są wręcz wskazane, żeby nie napisać wymagane ;-)

 

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem telefon z salonu. Raju oznajmił mi iż samochód będę miał do odbioru jeszcze przed świętami

 

No to gratuluję!

Oczywiście pochwalisz się na forum jakimiś fotami itp.?

 

P.S. Widzę, że spec.B jest częstym prezentem na 30 urodziny :mrgreen: (autopsja - też tak maskuję kryzys wieku średniego ;-))

 

mc

w wiku 30 lat to mi po glowie KTM, Husqwarna a nie jakies wypasione leszcze chodzily. 30 lat i midlife crise :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a dziś nie jest 01.04 tj. jakieś prima coś tam :?: :!:
:evil:

Zaraz, sprawdzam........., nie chyba nie,uff :twisted::mrgreen:

autopsja - też tak maskuję kryzys wieku średniego ;-)

Do lansu troszkę kiepska wersja (kombi),więc raczej ciężko :mrgreen:

A zresztą na wiosnę kupuje Suzuki Samurai do off road-u, :twisted:

 

capricorn, a będzie czerwona wstążka i choinka w bagażniku ?
Właśnie tak się zastanawiam, czy będą jakieś dodatki świąteczne :wink:
więc myślę, że dodatkowe fele i opony są wręcz wskazane, żeby nie napisać wymagane ;-)

Jak by tu powiedzieć, dzięki uprzejmości Raju jestem już właścicielem kompletu na zimę, więc można powiedzieć dodatki w cenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu, co mozna zrobic ze Spec.B

 

hmm.... po przeglądnięciu tego wątku miałem ochotę umieścić zdjęcia mojego samochodu po tym, jak pewna firma posprzątała garaż, w którym parkuje... to się chyba nazywają barwy obronne ;-)

 

Nawiązując do mojej wcześniejszej wypowiedzi, ja to mam farta nie dość że kurs celny po jakim SIP przelicza wartość samochodu to 3,60 zł to i jeszcze łapie się na starą akcyzę czyli 13,6%

 

czyli rozumiem, że dni do odbioru są liczone i faktycznie będziesz miał samochód jeszcze w tym roku... Gratulacje!

 

Pozdrawiam,

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, ale to przeciez model przed faceliftingiem!

 

i dobrze, bo jest jeszcze ładnijszy ;-)

 

Wydech optycznie za duzy do tej budy, moze gdyby byl jeden, jesli dwa to napewni mniejsza srednica tych koncowek.

 

fakt, z tym wydechem ten samochód nie udaje już wilka w owczej skórze... nie pozostawia wątpliwości co ten samochód potrafi...

 

ciekaw jestem jak zrobili tam ksenony... czyżby inne przepisy?

 

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...