Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może sie komuś przydać, przetestowałem kolejne felgi do Spec.B: Rial Campo - 17"x7,5 ET 46 i oczywiście 5x100 - Pasują - jeśli traficie na dobrego sprzedawce to w zestawie są śruby do Subaru + pierścienie centrujące.

Felga wygląda tak:

http://www.ltctyres.co.uk/Wolfrace_Rial_Campo.jpg

 

Teraz testuje na niej Vredestein 215x50 Na razie jest ok.

 

Pozdrawiam,

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mc, nie chcę wykrakać, ale RIAL z mojego doświadczenia to straszny szajs

 

Zobaczymy - są na gwarancji, więc... fakt jest taki, że komplet jest w cenie jednej sztuki oryginalnej...

 

mc, Vredestein Snowtrac 3 ? Testuję właśnie na aucie małżonki i są strasznie głośne w porównaniu do Nokianów u mnie.

 

Nie, Wintrack Xtream. Faktycznie są głośniejsze niż Yokohama (letnia), ale w końcu to zimówka. "Jest zima więc musi być głośno" (parafrazując klasyka).

 

A felgi brzydkie

 

Nie wiem, ze środka ich nie widać ;-)

 

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

Obiecałem więc piszę o wrażeniach (prawie) po sezonie zimowym.

 

Vredestein - super opona, świetnie sprawdza się na ośnieżonych drogach i na pojeżdżawkach - jedyny minus to miękki bok.

 

RIAL....

No cóż... powinienem podziękować kraczącemu Than_Junior'owi...

mc, nie chcę wykrakać, ale RIAL z mojego doświadczenia to straszny szajs

 

Przed dłuższą trasą pojechałem wyważyć... wszystkie cztery felgi są krzywe - w najbliższym czasie jadę je wymienić na gwarancji :-(

 

Pozdrawiam,

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak juz wczesniej pisalem chce kupic Spec.B MT po facielifcie, ale nie moge takiego autka odnalezc, czy ktos jest w stanie podac roznice pomiedzy Legacy Spec.B w wersji przed i po lifcie ?? pomijajac oczywiste jak zdezak gril lampy tylne i blotniki. Bo byc moze skusze sie na 2005/6 - te znalezc prosciej, pytanie dodatkowe czy da sie zamontowac zdezak i etc z 2007 do 2006 gdybym np. kupil lekko uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podac roznice pomiedzy Legacy Spec.B w wersji przed i po lifcie ??

 

Tak na szybko, w wersji MY2005 nie ma:

- ksenonów

- SI

- klimatronica dwustrefowego (jest jednostrefowy)

 

pytanie dodatkowe czy da sie zamontowac zdezak i etc z 2007 do 2006 gdybym np. kupil lekko uszkodzone

 

Krótko - NIE. Musiałbyś wymienić zderzak, błotniki i chyba maskę. Jeśli założysz lampy od MY07 (ksenony) to jeszcze zbiornik na płyn do spryskiwaczy, lepszą pompkę etc... Wniosek - takie auto nie byłoby "lekko uszkodzone"...

 

Dobra rada: Jeśli stać Cię to kup samochód młodszy, niektóre gadżety przydają się, a za parę lat będziesz miał mniejszy problem ze sprzedażą.

 

P.S. Ja jeżdżę MY05 :grin: i bardzo lubię to auto...

 

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podac roznice pomiedzy Legacy Spec.B w wersji przed i po lifcie ??

 

Dobra rada: Jeśli stać Cię to kup samochód młodszy, niektóre gadżety przydają się, a za parę lat będziesz miał mniejszy problem ze sprzedażą.

 

P.S. Ja jeżdżę MY05 :grin: i bardzo lubię to auto...

 

mc

 

Tu nie chodzi o stac, ale o znalezienie Spec.B po facieliftingu w MT w dobrym stanie i za rozsadna kase, bo nie sztuka kupiuc takie auto za 120 tys.

 

[ Dodano: Czw Kwi 08, 2010 1:03 am ]

I nowsze lepsze navi!

 

PS nie chcesz Spec.B A/T? Mam do sprzedania 3letnie MY07 (pierwsA rejestracja kwiecien 2007) z przebiegiem 69tys w pieknym bialym kolorze. Nieskromnie dodam, ze drugiego w tak dobryn stanie nie znajdziesz ;)

 

Ja chce tylko MT, AT duzo wiecej pali i gozej jezdzi, ja przesiadam sie z niezlego scigacza ponizej 5s do 100 wiec te 8s w automacie mnie przeraza, i tak bez tuningu nawet z MT sie nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak bez tuningu nawet z MT sie nie obejdzie

 

możesz rozwinąć ten wątek? Co zamierzasz zmieniać?

 

Tu nie chodzi o stac, ale o znalezienie Spec.B po facieliftingu w MT w dobrym stanie i za rozsadna kase, bo nie sztuka kupiuc takie auto za 120 tys.

 

Sugeruję kierunek D albo CH - tam nie pownno być problemu.

 

Pozdrawiam,

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak bez tuningu nawet z MT sie nie obejdzie

 

możesz rozwinąć ten wątek? Co zamierzasz zmieniać?

 

Tu nie chodzi o stac, ale o znalezienie Spec.B po facieliftingu w MT w dobrym stanie i za rozsadna kase, bo nie sztuka kupiuc takie auto za 120 tys.

 

Sugeruję kierunek D albo CH - tam nie pownno być problemu.

 

Pozdrawiam,

mc

 

Co do zmian, to juz pisalem, nowy kolektor wydechowy tkz. barany, nowy uklad wydechowy, filtr powietrza o niskim oporze, programowanie sterownika, byc moze polerowanie kolektora wtryskowego, ewentualnie cos jeszcze w dolocie powietrza, zalezy mi na zysku rzedu 12-15 % co nie jest wygurowanym zadaniem przy modyfikacjach powyzej, wiem ze wydam na to ok 12 k zl, ale mam nadzieje uzyskac 100 km na drugim biegu (odciecie podniesione o 1000-800 rpm) w czasie ok 6s lub nawet 5.8 s.

Co do kierunku D w mobile.de i autoscout24.de nic nie znalazlem gdzie szukac w necie aut z CH ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...