Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam pytanko. Muszę odnowić felgi. Proszek czy lakier ? Kiedyś tylko proszek, ale teraz... Jakie są Wasze doświadczenia ?

 

Ja odświeżałem dwa komplety felg do Forka SH z malowaniem proszkowym. Jeden komplet ciemny grafit mat, a drugi czarny połysk - w załączeniu. Polecam zdecydowanie.

post-10124-0-88055800-1446392531_thumb.jpg

post-10124-0-87696800-1446392710_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

dawno tu nikt nie pisał, więc trochę odświeżę :) Koledzy i koleżanki, muszę dokonać zakupu śrub i nakrętek mocujących do felg OZ Ultraleggera, zastanawiam się teraz czy zamiast zwykłych nie kupić może zabezpieczających... Co o tym sądzicie? Szczerze mówiąc nigdy nie miałem z tego typu śrubami do czynienia, więc pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w garażu auto na placu obok domu ale to nie ma nic do tego mam śruby zabezpieczające bo koła są warte kilka tysi i nie zamierzam np pojechać do miasta na zakupy i wrócić po a tu subaryna na cegłach zainwestuj w zabezpieczenie ja mam śruby z UK zabezpieczające to dodatkowe utrudnienie dla złodzieja bo takich w pL nie sprzedają jak ja mam :)

p.s. w każdym aucie mam antykradzieżówki założone

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie samochód trzymam w garażu/pod wiatą na placu przy domu również, ale dość często jestem w Warszawie lub zostawiam samochód przy stacji kolejowej w mieście, gdzie nie raz stoi cały dzień. I jak przy obecnych zimowych felgach, które są czarne i jakoś się specjalnie nie rzucają w oczy, nie mam obaw, to już w przypadku letnich złotych OZ-ów to chyba wolałbym zainwestować niż później płakać :)

a co sądzicie o czymś takim? http://olx.pl/oferta/sruby-zabezpieczajace-do-felg-marki-oz-b03-o-z-msw-CID5-IDdiQVw.html#16827e1253

Dopiero przed chwilą zauważyłem wątek o "tjuninkowych" nakrętkach, aczkolwiek wygląd nie jest moim priorytetem raczej, szukam czegoś najodpowiedniejszego w relacji jakość/cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie muszą być OZ antykradzieżówki musza się zgadzać parametry śrub. Ja też zakładam złote OZ z wersji P1 które nowe kosztowały sporo i zainwestowałem w dobre śruby w zestawie z anty.

Luki a jesteś w stanie wstawić fotę tych felg albo podesłać na prv??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki a jesteś w stanie wstawić fotę tych felg albo podesłać na prv??

 

jest w moim temacie nasze subaru ale proszę będzie szybciej felgi świeżo pomalowane:

 

7c3875e8e446.jpg

 

991e385d1e2d.jpg

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się na szybko. Potrzebuję info czy oryginalne felgi 18'' z legacy gt 2,5 turbo MY'08 są kute czy nie? Miałem bliskie spotkanie z dziurami i czeka mnie wizyta rzeczoznawcy.

 

Dziękuję z góry za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


 


czy ktoś może zakładał felgi 18x8.5 ET35 do Legacy V na OEM zawias? Albo może wiecie jaka maksymalnie szerokość i ET tam wejdzie?


OEM felgi są w rozmiarach od 6.5x16 ET48 do 7.5x18 ET55. Internety piszą, że bez problemu wejdzie też 18x9 ET35, a nawet jakieś 19-tki. Fajnie by było jednak jakby ktoś tutaj potwierdził :)


 


Pozdr.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...