Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja witam ponownie po wakacjach. I mam bardzo dużo podrowień. Ale wyszczególnie tylko 3 bo post zajmowałby kilka stron po ponad miesięcznej nieobecności.

Po pierwsze pozdrawiam Pana, który przyjechał niebieską Imprezą Sti My06 do przystani STRANDA w Giżycku i jego łódka cumowała obok mojej przy keji ok. 2 tyg. temu.

Po drugie pozdrawiam kierownika czarnego GTka który wyprzedzał mnie z naprawdę dużą prędkością na wąskiej drodze z Rynu do Mikołajek w zeszłą niedzielę.

Po trzecie pozdrawiam Panią prowadzącą srebrnego Forysia, którą bym skasował na rondzie Radosława w zeszły poniedziałek. Polecam dokładniejsze przestudiowanie przepisów ruchu dogowego. Miała farta że mam całkiem dobry refleks.

To tyle, żeby nie przedłużac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika srebrnego, oswiniaczonego gl-a, widzianego w czwartek, w serwisie zdanowicza w gdańsku.

 

To był akurat Bergen po którego przyjechałem (na ostatnie poprawki po zrobieniu sprzęgła zresztą), widziałem jak odjeżdżaliście i widziałem świnię z tyłu ale już za późno było na przywitanie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego SI GT DJE***** zaparkowanego przy Al. Ujazdowskich pod KPRM'em :shock:
Czy ta imprezka ma taki dziwnie jasny kolor ???

Na pierwszy rzut oka lakier wyglada normalnie, ale jak bede szla do samochodu to sie jej jeszcze przyjrze :) Na tylnej szybie ma duzy zolty napis SUBARU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru powinno być awangardą dobrych manier.
Im wszystkim w dowód sympatii pokazywałem jedyny słuszny palec skierowany w jedynym słusznym w tej sytuacji kierunku.

Ja tak tylko... :mrgreen:

Nie żebym się z Tobą gourmet, nie zgadzał.

thumbsuptr6.th.jpgthumbsup01ts7.th.jpg

Wyrosło mi pięć palców, po jednym na każdą okazję.

On topic: pozdrowienia dla:

1. załogi granatowego, strzelającego z BOV'a GT z żółtym numerem startowym 24, spotkanej na wiadukcie Noworzecznej, na rondzie Ziemowita wykręcił 360°. Bez reakcji na kiwkę ani strzał z długich.

2. kombi WRX z czerwonymi chlapaczami i dodatkami przy hurtowni na Krakowiaków

3. bardzo spiętego (=skoncentrowanego) kierownika czarnego Forysia '08 a może nawet '09 na Trasie Toruńskiej w stronę Marek. Też nie zareagował na zaczepki szarej myszki. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze serdeczności - dla kierownika czarnego GT ze złotymi felgami widzianego na Warszawskiej w Łomiankach. Vibowit??

Ano.. Pozdrawiam.

 

Coś rzadko się na "mieście" chwalisz pięknym GT-kiem, bo go pierwszy raz widziałem :mrgreen:

A monopol na lansik w Łomiankach ma glośny czerwony Civic i szare małe Daihatsu. Oba z burakami za kółkiem, trza by było ich kiedyś skopać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka lakier wyglada raczej normalnie, ale jak bede szla do samochodu to sie jej jeszcze przyjrze :)
To zobacz, bo jeśli to ten o którym myśle to ostatnio go trzy razy w Piasecznie widziałem....

Na drugi rzut oka lakier faktycznie jest troche inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś rzadko się na "mieście" chwalisz pięknym GT-kiem, bo go pierwszy raz widziałem :mrgreen:

Fakt, po Łomiankach rzadko się kręcę. :wink:

 

 

A monopol na lansik w Łomiankach ma glośny czerwony Civic i szare małe Daihatsu. Oba z burakami za kółkiem, trza by było ich kiedyś skopać :mrgreen:

Nie zanotowałem powyższych. Warszawska, to kiepskie miejsce do pokazywania innym miejsca w szeregu, ale w innych okolicznościach. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika srebrnego, oswiniaczonego gl-a, widzianego w czwartek, w serwisie zdanowicza w gdańsku.

 

To był akurat Bergen po którego przyjechałem (na ostatnie poprawki po zrobieniu sprzęgła zresztą), widziałem jak odjeżdżaliście i widziałem świnię z tyłu ale już za późno było na przywitanie :oops:

 

Przytakuję i odpozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowników dwóch legacy diesel dziś po 9 na Puławskiej przed Wałbrzyską. :mrgreen:

Oraz szczególnie dla kierownika legacy qbk, który mnie wpuścił na zwężeniu z prawej w w/w miejscu. (kolorek auta b. fajny oliwkowo-złoty?)

Kiwka była. :mrgreen:

Pozdro dla Anakinsky'ego, miło było poznać, dzięki za mini spocik. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- kierownika szarego Forysia 2,5XT w malowaniu "Wiedzminowym" widzianego wczoraj na Jagielońskiej w W-wie, ok. 19.15

- kierownika niebieskiego STi MY 03-05 widzianego dzisiaj na Woronicza - okolo 8.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...