Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy już żaden forumowicz nie jeździ po Katowicach?

Pozdrawiam pana w foresterze, który stał za mną na światłach pod spodkiem przed 11,

ale nie zareagował na awaryjne, a w ogóle to miał na boku jakąś reklamę :?:

Srebrny z napisem Akuna ?? Kiedyś takiemu też machałem ale brak odpowiedzi. Mój ojciec jeździ po Katowicach czerwonym Forkiem. A ja jestem codziennie w Tychach ale Focusem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowionka z wtorku: złoty Outback z nalepką II Plejad na zadku, Ząbkowska ok. 8 rano, i Sti w rodowych barwach FKNxxxx(?), za jazdę na wprost z prawego pasa tylko do skrętu wyczyszczony przez miśków tuż za skrzyżowaniem Wołoska/Woronicza. Zabolało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabolało?

 

Powinno. Nawet jeśli to ktoś z forum, to powiem, że nie znoszę takiego cwaniactwa, dlatego wspomnianego przez Ciebie skrzyżowania w ogóle unikam, żeby się nie denerwować :twisted:. Notabene w mojej obecności też się raz taki cwaniak nadział na drogówkę - ale mu się skulił ogon :twisted:. Dziwi mnie tylko to, że ludzie jeszcze to robią - przecież tam drogówka stoi regularnie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny z napisem Akuna ?? Kiedyś takiemu też machałem ale brak odpowiedzi. Mój ojciec jeździ po Katowicach czerwonym Forkiem. A ja jestem codziennie w Tychach ale Focusem :P

 

Srebrny, z jakimś chyba zielonym napisem, widziałem w lusterku.

Co do Tychów, to rzadko ostatnio bywam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

na pl. Pilsudzkiego okolo 17.00 - zaparkowany srebrny WRX MY 03-05, obok stojacy czarny Forek N/A 06-07, niebieski WRX MY 03-05 - 100 metrow dalej i przejezdzajacy WRX/STi 03-05. + Tribeca na wjezdzie na Grota Roweckiego ok. 17.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem, ze tak bedzie. Jak wezme opla zamiast subaraka, to mijam po drodze cale stada imprez. W zwiazku z tym, ze takie z Was paskudy, nie pozdrawiam. :evil:

 

Szczegolnie nie pozdrawiam niebieskiego bug-eye'a stojacego na Pereca, bialego GT-ka kombi z alei niepodleglosci (lecial do centrum) oraz slicznej STI-ajowej (chyba) niebieskiej dupki z duzym skrzydlem zaparkowanej na Chalbinskiego przed Mariotem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, a ja pozdrawiam Ciebie właśnie! Chyba wczoraj miałam przyjemność zobaczyć Cię w TVP info :grin: .

Ależ Ci forumowicze są rozchwytywani przez tv :!: :wink:

 

Swoją drogą, to faktycznie niezłe gmaszysko Wam wystawili :???: .

 

 

Faktycznie, moja morda sie tam pojawila na chwile. Szykuje sie kolejny program z tego cyklu. Na starosc robie sie popularny. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym: pozdrawiam kierowcę czarnego Evo wyglądającego, jak IX (ale pewności nie ma, bo widać było sporo modyfikacji karoserii), którego wczoraj wielkodusznie :wink: wpuściłem na Grzybowskiej przed siebie - jechaliśmy Grzybowską w stronę woli, minęliśmy Radissona, evo wyskoczyło przez JPII prawym pasem , który tuż za Atrium się kończy, myśląc, że wciśnie się w kolumnę samochodów, i na tym pasie zostało :twisted:. Aż pojawiła się jedyna słuszna marka reprezentowana przez moją jakże skromną osobę i go wielkopańskim gestem wpuściła :mrgreen:. Na taki gest stać tylko tych lepszych :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spieszących na Pl. Piłsudskiego w samo południe - pieszych i tych w autokarach, tych z flagami i bez, tych w kamizelkach i w cywilkach, z transparentami i bez, z kilofami i z petardami, także tych w przeciwdeszczowych pelerynach. Im wszystkim w dowód sympatii pokazywałem jedyny słuszny palec skierowany w jedynym słusznym w tej sytuacji kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...