Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wlasciciela bialej Imprezy MY'08 na bialych felgach... i tu mam maly problem z identyfikacja. Turbo na pewno, wydech przerobiony na pojedynczy, lusterka zastapione takimi rozmiaru 1/3 w karbonowych (?) obudowach i ze spinkami na masce. Jakas N14, czy cos? W kazdym razie z rejestracja DW i na lawecie ciagnieta przez busa z duuuza iloscia reklam pochodzenia motoryzacyjnego - mijani na klecinskiej dzis kolo 18.xx =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Kierownika niebieskiego Evo spotkanego dziś na Stryjeńskich - kiwka była.

 

Pozdrawiam również dwie czy trzy imprezy, które minęły mnie i Jako jak staliśmy na Przyczółkowej i oglądaliśmy wyniki z komputera. jeden chyba nawet pozdrawiał, ale nie zauważyłem blach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu widać, że faceci nie rozróżniają kolorów :mrgreen: to tzw. "mokka" :roll: :mrgreen:

Apal, rozróżniają - biały, czarny, niebieski, zielony, czerwony, żółty, pomarańczowy, różowy, fioletowy ... i to by chyba było na tyle. Na dodatek inaczej widzą kolory - przez 11 lat używania Micry przez moją żonę nie doszliśmy do porozumienia, czy jest niebieska, czy zielona. Co prawda czasem coś bredziła o turkusowym, ale przecież nie ma takiego koloru. :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pourlopowe pozdrowienia dla:

 

Blue STI lub WRX z duzym... wiecie czym ;-) mijanego na skrzyzowaniu w Czechowicach-Dziedzicach kolo JET/McDonalds 17go sierpnia okolo 15-16. Swiniak na lusterku. Jechalem w strone Cieszyna, kierownik odwrotnie. Nie bylo szans na kiwki, bo Kierownik zapatrzony byl w zderzak przed soba.

 

Czarnego forysia turbo mijanego za Zawierciem (w strone Kielc) 19go sierpnia okolo 13.30. Kierownik wyjezdzal z podporzadkowanej przed KROLMET'em czy jak sie ta zelazna fabryka nazywa. Kiwka byla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiej GT na złotych felach zaparkowanej wczoraj obok przystanku autobusowego w Wilanowie, ok. 18.00. Świniacz był, nick też, ale nie dostrzegłem. Za szybko jechałem :razz:

 

To chyba ja :) odpozdrawiam :)

 

Chyba jednak nie. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Racera, którego auto widziałem na cargo wieczorkiem :twisted:

a i jeszcze pozdrawiam kierownika GT parkującego obok

 

A dzieki:d a GT-ek to Castrola:d ps. Troszke czkalismy na ciebie przy aucie..... a nawet nam sie nudzilo to lampy ci wykrecałem z przodu:P:P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza-RageRace, a może spot na Imielinie?

 

 

:wink:

 

[ Dodano: Czw Sie 21, 2008 7:39 pm ]

Pozdro dla niebieskiej GT na złotych felach zaparkowanej wczoraj obok przystanku autobusowego w Wilanowie, ok. 18.00. Świniacz był, nick też, ale nie dostrzegłem. Za szybko jechałem :razz:

 

To chyba ja :) odpozdrawiam :)

 

Chyba jednak nie. :razz:

Chłopaki - zdecydujcie sie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...