Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla srebrnego GT-ka na tablicach SB xxxxC (niedawno zarejestrowany) widzianego dzisiaj ok. południa w Bielsku-Białej na ulicy Bystrzańskiej :wink:

 

Taki warczący? Też go ostatnio widziałem - i białego blop-eye'a na zlotych bucikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Subaraki z Warszawy widziane w Alejach Jerozolimskich między 17 a 18. Między innymi czerwony GT ze świniami w okolicach Dworca Zachodniego.

Oprócz tego Forek 6ix - taki jak mój tylko że zielony :) Miło było zobaczyć bliźniaka.

 

S1, grubo za Częstochową, niebieska Impreza 03-05 ale nie wiem czy WRX czy N/A bo widziałem tylko z tyłu. Gadała fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolege z niebieskiej STi (2003-05) nr. rej. NOL xxxx widzianego wczoraj około 16.30 w Częstochowie na skrzyzowaniu al.Bohaterów Monte Cassino z ul.Jagiellońską :grin:

 

S1, grubo za Częstochową, niebieska Impreza 03-05 ale nie wiem czy WRX czy N/A bo widziałem tylko z tyłu. Gadała fajnie.

 

a gdzie dokładnie? bo akurat wczoraj byłem w Katowicach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq po 17 na Wrocławskiej :cool: normalnie chciał mnie lać :shock: :mrgreen: pozdro :lol:

 

Lać broń Boże, ale tak se ubzdurałem, że ta Twoja MPS jest niebieska - nie wiem, dlaczego - i przez to nie zidentyfikowałem Cię od razu. Ale coś mnie tknęło i dlatego się zatrzymałem, celem obejrzenia zawodnika :). I wtedy przyszło olśnienie, ale Wy już musieliście jechać.

 

W każdym razie pozdrawiam Cię, oraz pasażera 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...