Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Saab`a, co wyglądał jak WRX kombi (WN ....) wczoraj ok. 15:00 w tunelu pod Dw. Zachodnim w W-wie (świnka na lusterku była), później ok. 18:00 dla zielonego GT w Radomiu WR .... oraz dzisiaj dla czarnego GT kombi widzianego w Jankach ok. 14:00.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych w Modlinie na malym "conieco", jak rowniez ekstra pozdrowienia dla Dobrejmogily :mrgreen: , ktory to awangarda dobrych obyczajow na drodze popisywal sie dzisiaj na Prymasa Tysiaclecia wpuszczajac przed maske swoja hurtem maruderow z pasow obok - szkoda ze jechalem za Toba i troche mi sie spieszylo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla błękitnego Forestera za którym jechałem w Rokietnicy koło godz 17.

I dla pięknego białego ITRa którego widziałem w Czwartek, gdzieś na Bemowie koło 21, niestety nie orientuję się jeszcze dobrze w stolicy, a ciemno było :razz: Może ktoś z frakcji Type R go kojarzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że nie jestem w Twoim typie :twisted: .
ale to Grazyna powiedziala Obrazek

 

No cóż - nie pomyślała o tym, że ja o niej mógłbym powiedzieć coś podobnego, jeśli nie gorszego :twisted:. Różnica jednak polega na tym, że jako osoba kulturalna nie komentuję wyglądu znajomych moich znajomych. Ale że wywołałeś temat, to cóż.

 

Pogratuluj więc "Grażynie", że nie dość, że słabo wygląda, to jeszcze ma kindersztubę rodem z Siedlec.

 

Życzę Wam wielu udanych wspólnych chwil! A że będzie ich niemało, nie mam wątpliwości - pasujecie bowiem do siebie.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla czarnego Wrx07 widzianego dzisiaj w Częstochowie... :grin:

A to Ciebie tak straszyliśmy. Na pokładzie był mały 5150, Chloru i ja. :mrgreen:

 

Pozdro dla devlina spotkanego w piątek w Hiltonie. Mam fotę, kiedyś wrzucę

devlin też ma i już wrzucił gdzie trzeba. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...