Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika pięknej białej Imprezy WRX STI SPRT na tablicach W1 PODER stojącego wczoraj w parku maszyn na legalnych wyścigach ulicznych w Olsztynie i mijanego dzisiaj na wylotówce z Olsztyna w strone Barczewa.Kiwka ze strony kierownika była :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za dzien, wszystkie wiesniaki i kryptowiesniaki wyprowadzaja Imprezy chyba tylko przy niedzieli :twisted:

zatem serdecznosci dla ciemnoszarego GT na czarnych jeszcze blaszkach na Wislostradzie, dla czarnego WRXa z duzym parapetem pod petla na Wilanowie, dla pana K. Majchrzaka w STI w tunelu pod nia, ktory byl wraz z pasazerka wiele kontent, ze go ktos pozdrawia, dla niebieskiej turbowanny na Powst. Slaskich/Gorczewska i dla ach - jakze gumowej szatynki - przed chwila pod Dw. Centralnym w srebrnym WRX z golutenka pupunia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakze gumowej szatynki - przed chwila pod Dw. Centralnym w srebrnym WRX z golutenka pupunia :twisted:

 

To kierowniczka miala golutka pupunie czy jej woz bo juz nie wiem? :mrgreen: :wink: :razz:

 

Pozdrawiam Pania w czarnym Forku, z ktora sobie wymienilismy spojrzenia przy Jet-cie na Pulawskiej 1,5h temu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Marka L.A., który pewnie zawita do mnie na Błonie dopiero jak spadnie śnieg :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

... a zima nadchodzi dużymi krokami . Mam cichą nadzieję , że moja trzecia zima z Subaru bedzie obfita w śnieg i lód . Jak nie , to kupuje ośkę :razz: .

 

Pozdrowienia dla kierownika czarnego turbo Forka z oświniaczonym zadem , spotkanego dziś pod Kauflandem . :cool:

Też ostatnio spotkałem ten samochód ale kierownik nie ujawnił się na forum :twisted:

Podejrzewam , że to majkel lecz dawno go nie widziałem na forumie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panów w niebieskiej SI WRX , którzy w Tomaszowie Mazowieckim w dniu wczorajszym pomykali wokól jedynego tam chyba ronda.

Tak zadzumieni byli tym znaleziskiem iz mnie nawet nie zauwazyli :roll:

W środku na siedzeniu pasazera siedział jakis Pan z ondulacja blond chyba wykonana u Pana Czaji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...