Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla oświniaczonej srebrnej Imprezki z czerwonymi chlapaczami przyuważonej około północy koło Cargo - jakieś wyścigi się tam uskuteczniają ?

 

Pozdrowienia dla wszystki Subarynek (5 czy 6) napotkanych dzisiaj rano na drodze Piaseczno-Konstancin-Wilanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonej srebrnej Imprezki z czerwonymi chlapaczami przyuważonej około północy koło Cargo - jakieś wyścigi się tam uskuteczniają ?

A dziekuje i odpozdrawiam oczywiście. Panie jakie wyścigi ja się pytam :wink: :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warp9, a czy Ty przypadkiem do Celica Clubu nie należysz? Sorry za OT.

 

Należy :P

 

A ja pozdrawiam niebieskiego WRXa WFxxx z którym jechaliśmy kawałek Wisłostradą przy Spójni :)

Tak, doszedłes droga dedukcji ? :wink:

Nawet mam rzecznika prasowego jak widze.

Wczoraj ok. 17.45 na Twardej przy Tepsie minalem sie z kierownikiem niebieskiej Imprezy WZ bodajze - pomachane, odmachane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warp9, a czy Ty przypadkiem do Celica Clubu nie należysz? Sorry za OT.

 

Tak, doszedłes droga dedukcji ? :wink:

No to nie było aż tak trudne, vide Twoje portfolio :wink:.

Tak pytam, bo mój przyjaciel i sąsiad (tompoz) jeździ białą Celicą GTFour.

Bardzo fajna bryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalegle serdecznosci dla granatowego Legasia sedan, ktory mi machal kilka dni temu pod domem oraz Legacy kombi wczoraj na Pulawskiej, ktorego chcialem nastraszyc, a wywolalem tylko szeroki usmiech i kiwke.

inne serdecznosci wedruja dla WRXa kombi 03' woczraj tez na Pulawskiej, co ciagnal na przyczepce quada i tez kiwal i jeszcze kierowniczki bug-eye'a dzis rano na Kruczej, ktora tez kiwala i jeszcze czerwonej turbowanny z rowerami na dachu pod koniec dluzszego weekendu pod GUSem, uff. wykoncza mnie kiedys te paski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, odpozdrawiam, dziękujemy za mile spędzony czas,

Pozdrowienia dla Apal, która "inkoguto" (czarny Passat) bawi z rodziną na południu. Dzięki za miłe spotkania w Zakopanem i w Krakowie.

od razu widać, że faceci nie rozróżniają kolorów :mrgreen: to tzw. "mokka" :roll: :mrgreen:

 

jutro też będziemy w Krakowie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...