Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pzdr dla 'obkiwanego' (z wzajemnością) srebrnego oświniaczonego GT dziś ok 19 podczas testu (łosia?) :wink: - od Pl.Zawiszy do Decathlonu w Al. Jerozolimskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia, buziaczki, cukiereczki dla STi 06 PK.... notorycznie parkującego na Senatorskiej po Teatrem Wieeeelkim :wink:

 

 

Oraz pozdro dla starszego pana z Nowego Legacy Turbo na niemieckich blachach - na pl. Bankowym pokiwałem ... zdziwił się ale.. odkiwał po chwili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiamy z Krebelka weselnego czarnego STi z blachami "Pati i Jacek", ktory przemknal dzisiaj okolo 18.00 kolo ZOO (bodajze Ratuszowa) ciagnac za soba puszki po piwie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Tribeci napotkanego pod Olesnica wczoraj kolo 15tej z hakiem - kiwka byla =)

 

Ledwie sie zakwaterowalem w hotelu w stolicy, wyszedlem sobie na spacer kolo 22 i spod nosa (ul. Grzybowska) mi uciekla jakas Impreza w jedynym slusznym kolorze. Ciemnawo bylo, wiec nie wiem kto to, ale zdazylem chyba zauwazyc naklejke Plejad na tylnej szybie i podelektowac bardzo przyjemnym bulgotaniem - pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnego Legacy diesel obmachanego z wzajemnością w piątek na wylotowce z Warszawy na Gdańsk :mrgreen:

 

pozdrawiam kierownikow legacy oraz granatowej imprezy kombi niezaturbionej na kempingu Nowa Maszoneria w okolicach Jastarni :mrgreen:

 

pozdrawiam kierownika czarnego STI na numerach WI....... widzianego w Jastarni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdravim JuNo, który śmigał wzdłuż przyczółkowej w Wilanowie, a póżniej po samej przyczółkowej tuż przed 9 rano. ja się dostojnie przemieszczałem land roverem :wink:

Odpozdrawiam - muszę być czujniejszy :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla Bestii Simon1'a widzianej w Starej Iwicznej (koło kościoła) wczoraj około 16-tej.

Pozdrowienia dla WRX'a obmachanego (odmachane) dzisiaj rano na Puławskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...