Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdróffki dla Hogiego - dziś na AL. Niepodległości przed Odyńca po 14-tej. Byłem średnio identyfikowalny bo powoziłem służbową srebrną hondą, ale trąbiłem, machałem grabiami i miałem na łbie niebiesko czapke SWRT :mrgreen:

 

serdeczności,

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdróffki dla Hogiego - dziś na AL. Niepodległości przed Odyńca po 14-tej. Byłem średnio identyfikowalny bo powoziłem służbową srebrną hondą, ale trąbiłem, machałem grabiami i miałem na łbie niebiesko czapke SWRT :mrgreen:

 

serdeczności,

Śmiech'u

 

Właśnie miałem napisać :mrgreen:

Odpozdrawiam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pomachałem, mam taką samą czapkę (w domu). :razz:

 

Pracujesz w "plusie"? Chyba będę miał interes do Ciebie. :cool:

 

Pozdrawiam również napotkanego chwilę później, tylko na Puławskiej w kierunku Piaseczna, kierownika wolnossącego, granatowego legacy. Kiwka była. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela Subaru Impreza KMY ......, który zaparkował obok mojego subaraczka na parkingu Carrefour`a na Bemowie dzisiaj ok. 12:00 oraz kierownika czerwonego GT`ka kombi widzianego ok. 20:30 na Powstańców Śląskich, również na Bemowie.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla BUffyego widzianego w eksluzywnej restauracji przy stacji ARGE na ul. Opolskiej :P

 

wiem, ze dziwne stroje i fakt, ze bylem z kumplem, moga wywolywac przypuszczenia, ze bylem w drodze z gejfrendem do Kokonu, ale tak na prawde to jechalismy na scianke wspinaczkowa z bratem mojej dziewczyny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczke/kierownika niebieskiego WRXa, ktory dzis ok 16:30 stal na awaryjkach przy Pl. Unii Lubelskiej oraz kierowniczke/kierownika niebieskiego GT'ka, ktory kilkanascie minut po 17 przemknal przez skrzyzowanie Woronicza/Al. Niepodleglosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, Ups ... chyba mam klona :wink:

 

Teatr ma przerwe wakacyjna wiec nie ma sensu tam parkowac .

Uff to dobrze, że nie machałem bo gość z tego Legaca uznałby mnie za idiotę :wink: Tak czy siak trzaby się w końcu kiedyś spotkać. Niebawem będę mieszkał w Bielsku to myślę, że zrobimy spota "u podnóża gór" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz w "..."? Chyba będę miał interes do Ciebie. :cool:
ciiiiicho, bo mnie zaraz sjakieś rozwścieczone i niezadowolone klienty zlinczują ... nie wiem czy pomoge, bo jestem inżynierem sieciowym, a o telefonach i promocjach totalnie nic nie wiem :roll: zależy co Ci potrzeba :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla Pana "obok" niebieskiego STI dzisiaj ok 7:30 na Puławskiej.

"Obok", bo STI stalo na lawecie, ktora przyczepila sie do takiego srebrnego Rovera Discovery, ktory z kolei byl na sprzedaz :-)

Bardzo ladna furka... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wlasciciela srebrnego STi na złotych felgach widzianego koło godziny temu w Sochaczewie.

 

edit: Jakiś wysyp Subarków ostatnio w Sochaczewie, pozdrawiam jeszcze kierownika srebrnego GT kombiwara widzianego niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam milion spotkanych w Warszawie subaraków. Ogromnie dużo tego tutaj jeździ, nawet na rajdach tyle Imprez nie ma :)

PS; niestety nie jest stijajem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...