Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

serdeczne pozdrowienia dla niebieskiego WRX-a widzianego koło 9 na rondach w Rembelszczyźnie nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego, kierowca kiwki nie zauważył...

oraz dla niebieskiego STi MY06 widzianego przed 10 na wysokości giełdy samochodowej na Płochocińskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, czy to Twojego Forysia widziałem pod Fashion Housem wczoraj ???

 

tak, tak to jego pojazd, też go tam przyuważyłem. Zaparkował na kawiorowym miejscu przy samym wejściu :-) Moja Świnka na GT stała naprzeciwko :-)

 

Pozdrawiam kierowcę.

 

A wszystko przy okazji gościnnych występów u rodzinki w Łosiu/Prace Duże.

Harvester, zapewne odnotujesz lub odnotowałeś nowego OBK 2,0 D zamiast złotego terrano na swoim kwadracie. Co niedzielę mruczę tam dodatkowo swoim GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrengo Forka WL z którym się ostatnio mijam na ścieżkach w ok. Rucianego. I dla oświniacznej Imprezy z boxem na dachu, zaparkowanej pod Gołębiewskim w Mikołajkach - pięknie się z boxem na dachu prezentuje - mając 2 baby seats w środku raczej trudno bez niego się wybrać z rodziną? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy udały się. :mrgreen:
Trochę Ci zeszło, bo stałem na zewnątrz z 25 minut jak z kumplem gadałem i tak liczyłem, że zaraz wyjdziesz. STi którym byłem stał niedaleko od Twojego Forysia, więc patrzyłem na każdego wychodzącego czy szuka świnek na lusterku bo miałem ochotę zagadać.... Ale się nie doczekałem :sad:

 

A wszystko przy okazji gościnnych występów u rodzinki w Łosiu/Prace Duże.

Harvester, zapewne odnotujesz lub odnotowałeś nowego OBK 2,0 D zamiast złotego terrano na swoim kwadracie. Co niedzielę mruczę tam dodatkowo swoim GT.

Jakbyś widział STi, albo Passata na Rzeszowskich numerach to kiwaj :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy Rolanda widzianego dzis przy Rondzie Zeglugi Polskiej (czy jakos tak).

A marchewke kupiles :?: ;)

:mrgreen:

marchewke sie pytam czy kupiles :lol:

 

Oraz Moniqe spotkana dzis calkiem nieprzypadkowo w CINEMACITY Bemowo :D

 

odpozdrawiam :mrgreen: jeszcze mi oko mryga tak olsnil mnie blask waszej "niemieckiej technologii" :cool: dobrze ze Hans stal dalej bo jak nic przed praca by mi kazal kupic marchewke...eeee jechac na myjnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, pozdrawiam Ciebie, mijanego dzisiaj na rondzie koło BP/SHELLA na Cieszyńskiej :smile:

A dziękuję :grin: :grin: Odpozdrawiam i przepraszam, że nie zauważyłem, widziałem wczoraj jednego OBK ale bez świnki na lusterku i nie wiem czy to byłeś Ty czy nie?

 

I jak CI się widzi moje autko? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy Rolanda

a dzięki i odpozdrawiam

 

widzianego dzis przy Rondzie Zeglugi Polskiej (czy jakos tak).

chyba Ligi Morskiej i Rzecznej :-) (o ile dobrze pamiętam)

 

A marchewke kupiles :?: ;)

nie było w planach :-)

 

Roland

 

PS: myślałem, że przynajmniej od święta wyciągacie GTka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...