Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A - pozdrawiam też kierownika Budynia. Dziś sobie rano jechaliśmy po Bemowie. Po kierunku jazdy mniemam, że Budyń mógł zmienić kierowcę/właściciela, albo on zmienił pracę :).

 

Możliwe. Machałem mu kilkukrotnie, ale efektem był tylko wytrzeszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam grafitową STi mijaną dziś ok. 10.00 na Czerniakowskiej.

...a ja chyba dzisiaj niemalże w tym samym miejscu, o tej samej porze, widziałem Ciebie, kątem oka :wink:

Pozdro.

 

A - pozdrawiam też kierownika Budynia. Dziś sobie rano jechaliśmy po Bemowie. Po kierunku jazdy mniemam, że Budyń mógł zmienić kierowcę/właściciela, albo on zmienił pracę :).

 

Możliwe. Machałem mu kilkukrotnie, ale efektem był tylko wytrzeszcz.

Jeszcze trzy miechy temu cięliśmy się na Łazienkowskie

, z kierownikiem wszystko gra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać żeś świeży na forum

swiezutki i jezdze drugim STI, a Ty ktorym mlody czlowieku? :mrgreen:

"Brawo Jasiu", ale na przełomie stycznia i lutego chyba jeszcze nie lubiłeś Przemqa i nie czytałeś jego postów

nigdy go nie lubilem, bo ma nieszczera gebe :mrgreen: oraz ja w ogole prawie nie czytam tego forum. ja czasami tylko pisze :twisted::mrgreen: i to w wybranych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to kierownika Budynia też kiedyś pozdrawiałem! Często widuje, tyle że z czarnymi lusterkami i felgami. Piękne auto.

Dzisiejsze serdeczności - dla kierownika czarnego GT ze złotymi felgami widzianego na Warszawskiej w Łomiankach. Vibowit??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam hurtem:

- oświnioną Imprezę SPRT obmachaną z wzajemnością dziś rano w okolicach Modlińskiej,

- niebieską Imprezę wolnossaka wraz z blond kierowniczką obmachaną również z wzajemnością dziś koło 17 na Wybrzeżu Helskim (Gdyńskim?) ,

- ośwnionego fioletowego forka mijanego koło 18 na Wale Miedzeszyńskim - nie zdąrzyłem pomachac :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego oświniaczonego Forka stojącego przed Medicover na Pulawskiej (pieeeeekny jest :cool: ).

Nie bylo obok miejsca wiec moj Forek stanal w podziemiach.

Oj, żebym wiedział, to bym się posunął... :!:

Dzięki, pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...