Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

...pozdrowionka, dla wszyskich nieoświnionych mijanych przez ostatnie dwa dni na trasie Warszawa-Mrągowo-Sopot i spowrotem.

 

i dla kierownika niebieskieo GT ze świnią spotkanego na Towarowej w Olsztynie. Kiwki nie było, bo za późno zauważyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Felixa, który dziś o 13:26 skręcał w Sikorskiego - kiwki nie było, bo dzielił nas szeroki pas zieleni, oraz tradycyjne pozdrowienia dla kierownika czarnego Legacy - dziś dla odmiany spotkanego na skrzyżowaniu Warszawskiej i Pałacowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej imprezy N/A, który wczoraj jeździł na II-gim stopniu SJS w Kielcach i dla Kierownika niebieskiego potwora STI, który pokazał przez moment co potrafi wycisnąć dobry kierowca z imprezy.... Instruktor SJS stwierdził tylko, że udusi "Janusza" bo rozprasza uwagę kursantów :mrgreen:

Niezapomniane wrażenia. Teraz kolej na II-gi stopień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białego GTek'a kombi, który jechał w kierunku Łosia. BTW Coraz częściej go widuje.

 

Pozdro dla Zielonego Forka S-turbo z świniaczem z tyłu, za którym jechałem kawałek w Nowej Iwnicznej.

 

I ostatnie na dziś pozdro dla srebrnego GT kombi z naklejką 5-tych plejad, widzianego obok nie-ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dwa OBKi - na gdyńskich i olsztyńskich blachach, które minęłam na trasie Ostróda - Olsztyn, a za dwie godziny w odwrotną stronę :roll: , tylko nie jestem pewna czy to te same - kolory się zgadzały (jasny zielony i beżowo - złoty :roll: ), ale rejestracje dojrzałam dopiero jak wracałam z Olsztyna. W Olsztynie widziałam Imprezę koloru jasnego błękitu, ale kierownik nawet na mnie nie spojrzał jak go wyprzedzałam :roll: .

Aaa... i jeszcze ze dwa Forki spotkałam - też pozdrawiam :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym nie pozdrowil. raz, czy dwa probowalem, to typy chyba nawet nie kumali, ze to obok, to tez Subaru :evil: :roll: albo wroc. dwa razy w zyciu kiwnal mi Forester Turbo, dwa razy Legacy. a takich widze dziennie ze 20. ludzie , ogarnijcie sie :roll:
Bo to jakieś bury co się nie znają :evil:

 

Prawdziwi właściciele OBKów zawsze machają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi właściciele OBKów zawsze machają

 

Harvester, mam nadzieję, że się spotkamy na trasie, to się namacham za wszystkie czasy. Przestałam machać, bo "ludzie Północy" jacyś lekko chłodni są :roll: :twisted: i nie kumają o co chodzi. Spotykam mało subaraków, bo jest ich tutaj mniej niż w Warszawie czy Krakowie. Nikt nie ma świnki i nie macha. :sad:

 

Jestem osamotniona :sad: .

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 9:25 pm ]

przypomniało mi się:

 

pozdrawiam foreksa, widziałam Cię w telewizorze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osamotniona :sad: .
A JED ??? ;]

 

Niedługo się zrobi mini spocik 3miejsko-OBKowy to się namachamy ;]

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 9:26 pm ]

przypomniało mi się:

 

pozdrawiam foreksa, widziałam Cię w telewizorze :mrgreen:

Na którym ??? Discovery Channel ???? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi właściciele OBKów zawsze machają

coś w tym jest :)

żona się śmieje, że to już jakaś sekta jest, pw "...bo Bóg też ma 6 gwiazdek"...

Jednak, krążąc po "zagłębiu subarniowym", jakim są Łomianki (chyba na 150m jazdy przynajmniej jedno Subaru się napotyka), pozdrowienia zza kierownicy na razie wprawiają w zdumienie pozdrawianego..., ech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrofionka dla kierownika niebieskiej STi (chyba model 2003-05, albo ten nowszy) którego napotkałem dzisiaj w Częstochowie jak skręcał w ul.Dąbrowskiego z al.Jana Pawła II tak około godz. 20.00 i gdzieś 15min. później chyba to samo STi na skrzyżowaniu ul.Dąbrowskiego z al.NMP

ach ten lans :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar a ze tez cie dzis nie wyczailem, krecilem sie troszke po rejonie ;) BH = Biuro Helenki? :mrgreen:
we wtorek znowu jestem, bedziemy tam robic male zamieszanie dla BiuraHelenki :) moze postaram sie zajechac bialym zamiast tym pasciem Focusem :)

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 10:12 pm ]

moje sie juz spelnily. teraz czas na plany :twisted:
dzwonil juz Wajda czy jakis inny Spielberg? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla posiadacza tej imprezy która przemieszcza sie po Gliwicach i nie raz miałem okazję na nią natknąć :wink:

imprezagliwiceeh1.jpg

w800.png

 

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 12:15 am ]

Swoją drogą, ciekawe czy to ktoś z forum... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...