Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kierownika srebrnego WRX-a kombi re.EL widzianego dzisiaj na parkingu przed wejściem głównym na targach Inter-Cars w Cząstkowie Mazowieckim

oraz dla czarnego WRX-a z dużym naleśnikiem widzianego na parkingu przy Auchan na Modlińskiej ok 14. Widząc po naklejce na prawych drzwiach to forumowicz maly5150 ,czy jakoś tak :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla usera Raga w piątek mijaliśmy się na drodze...ja jechałem w strone Bielska. Zatrąbiłem, więc może zauważyłeś. Pozdro

 

To zalezy o której :) Bo w okolicach 18 to grzałem do BB i nie zwracałem uwagę na ewentualne trąbienia :twisted: W każdym razie również serdecznie pozdrawiam - no i w końcu daj znac to się ustawimy kiedyś na podżywieckich wioskach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla wszystkich subarynek widzianych dzis na rajdzie kormoran, oczywiscie wiekszosc to imprezy turbo :cool:

 

chyba mogę czuć sie pozdrowiony :P odpozdrawiam również i dzięki dla całej ekipy za kibicowanie oraz za dzidowanie pod prąd :P (moje zmaksowane gapiostwo) yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy STI (Blue Mica) stojącego w korku na skrzyżowaniu Al. Niepodległości i Batorego ok 15:15. Świniacz na lusterku był. Kiwka była

 

Trochę spóźnione ale odpozdrawiam! A korki to są mega...aż mnie lewa noga boli od sprzęgła! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

 

PRIMAR--spotkany w czwartek na gierkówce na zwężką.

Kierownika białego GT-ka kombi z czerwonymi blachami spotkanego na Cystersów ok 12-tej

kierownika srebrnego STI-jaja widzianego w sobotę na stacji SHELL'a pod Kauflandem w KRK

i godzinę później niebieskiego GT-ka, parkującego na Limanowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla czerwonego SI ('99) 2.0 ze świnią na klapie, na niemieckich blachach, stojącego koło 17. u mnie na podwórku (Wyszyńskiego)

 

noooooo w końcu zostałem pozdrowiony :)

zauważyłem, że świnia zwraca uwagę. Dziś mi robili fotki (nie była to policja :mrgreen:) z dwóch samochodów ;)

Czy to twoje podwórko to bym polemizował :twisted: , ja mieszkałem na Wyszyńskiego 133, teraz wpadam czasem do ojca. Czarny civic EP1 z naklejką NO STRESS Motorsport to mój były samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z rana dla:

- czarnego outbacka widzianego na Bemowie

- błękitnawego diesla widzianego na Kasprzaka

- czarnego outbacka widzianego na Prostej (z naklejką "oakley" na klapie?)

 

Wszystko w okolicach 9:00 +/- 15 minut. Byłem inkoguto - jechałem taryfą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...