Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy STI (Blue Mica) stojącego w korku na skrzyżowaniu Al. Niepodległości i Batorego ok 15:15. Świniacz na lusterku był. Kiwka była :grin:

 

Wszędzie w Warszawie meeega korki, a jeszcze studenci nie powracali :sad:

Jedyne wyjście : na lato motor, na zimę skuter śnieżny :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłeś że jedziesz tylko nad jezioro :wink:

 

radekk, właśnie tak jest. Za narajenie paru klientów dostanę po prostu działkę, za którą będę mógł spędzić radośnie kilka dni nad pięknym jeziorem :mrgreen:

 

górkę Zientarskiego

 

Gdyby w tym wypadku chodziło tylko o M. Zientarskeigo, nawet by mi się podobał ten żart, ale tam zginął człowiek... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla sąsiada z Os. Zawiszy (srebrny WRX kombi WY ....) widzianego dzisiaj około 08:10 na ul. Płockiej/Górczewskiej :wink:

 

Pozdrowienia z wczoraj dla użytkownika niebieskiego GT wyjeżdżającego około 18:00 z parkingu przy ul. Chłodnej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku - kierownik brodaty byl i ok 25 - na karku.

Pewno jechal na egzamin z mechaniki pojazdów. Tez bym tak zrobil - za podjechanie impreza blue mica, na zlotych felach, z kurnikiem i z parapetem oraz z glebokim basem nalezy sie piatka na egzaminie - bez pytan i bez odpowiedzi.

Tak na marginesie to zadna kobita - nawet taka najbardziej seksowna nie budzi we mnie takiej zazdrosci jak brak posiadania imprezy takiej jak Ty posiadasz. Stary juz jestem wiekowo - ale ciagle mi sie marzy - moze kiedys. Co w tym jest ze to tak pasjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieskiego GTka (wydaje mi sie, ze kolor nie byl "typowy") widzianego o 16:30 w centrum krakowa, stal w korku, blachy KR, swinka na lusterku, fele zlote seryjne GT, uchylony szyberdach, spoiler tylny jakis dziwny, jakby od alfy, kto to? :) ja niestety jechalem autokarem i bylem anonimowy ;)

 

kiwka to kiwniecie innemu uzytkownikowi subaru, pozdrowienie go :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieskiego GTka (wydaje mi sie, ze kolor nie byl "typowy") widzianego o 16:30 w centrum krakowa, stal w korku, blachy KR, swinka na lusterku, fele zlote seryjne GT, uchylony szyberdach, spoiler tylny jakis dziwny, jakby od alfy, kto to? :) ja niestety jechalem autokarem i bylem anonimowy ;)

ten?

398958163vi5.th.jpg

ktoś nowy na forum się chyba chwalił, że go kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka widzianego dziś na Armii Krajowej około 13: 30.

 

Też go widziałem i też pozdrawiam. Jechałem w przeciwną stronę i mijałem się z nim koło Borowskiej. Ale Ciebie nie widziałem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w tym wypadku chodziło tylko o M. Zientarskeigo, nawet by mi się podobał ten żart, ale tam zginął człowiek... :roll:

To nie nie jest żart, sam się spotkałem z tym, że nazywają to miejsce "hopą Zientarskiego".

 

[ Dodano: Sob Wrz 06, 2008 12:08 am ]

Pozdro dla kierownika srebrnej Imprezy z dupką bez napisów dziś na Czerniakowskiej i forka, :mrgreen: którego mijałem na wiadukcie przy wjeździe na most Siekierkowski ( Ty pojechałeś na Pragę ja w lewo na Czerniakowską) - znowu byłem spóźniony :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...