Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla blizniaczej do mojej srebrnej SI GT kombi o numerach WE****** stojacej na przeciwko na Pulawskiej w Piasecznie, kiwka byla, usmiech tez. zdroowka duzo! ps. przez chwile myslalem, ze ktos z lustrem stoi na ulicy :)

 

odpozdrawiam, odpozdrawiam :-)

 

z tym lustrem to nie przesadzaj - brakuje mi lakierowanych lusterek i mam ładniejsze fabryczne felgi ;-) (MY99)

 

Pozdrawiam też pięknego, czyściutkiego GT '00 w sedanie. Kolor jak mój i komin też taki, że turbine od tyłu widać. Świnki nie widziałem. Kierowca z pasażerką podróżowali prędkością patrolową Puławską w stronę Wa-wy koło 13:00.

 

Pozdro też dla Rafała - "Mały i jakieś tam cyferki" spotkanego w Mysiadle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, Pozdro dla Ciebie, Adama i Michała :wink: rzecz jasna również dla Maćka Wisławskiego :razz: i dzięki wam za rewelacyjnie, spędzony na maksa rajdowo dzień :cool:

 

PS. Paweł_P, Pokazaliśmy im, jak sie prowadzi "miśka" co... no wiadomo Ty lepiej, ale nie mogło być inaczej :wink:

 

Tylko gość z Porsche GT4 po za zasiegiem :shock: ale fakt ogarniał temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dzięki wam za rewelacyjnie, spędzony na maksa rajdowo dzień :cool:

Tobie też dzięki, fajnie że wpadłeś :wink:

 

Pokazaliśmy im, jak sie prowadzi "miśka" co... no wiadomo Ty lepiej, ale nie mogło być inaczej :wink:

Spoko, kwestia treningu, poza tym próba była bardzo łatwa i niestety nie było gdzie rozwinąć skrzydeł, trzeba było tylko równo machać rączkami :grin: może kiedyś zmierzymy się na trudniejszej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam też pięknego, czyściutkiego GT '00 w sedanie. Kolor jak mój i komin też taki, że turbine od tyłu widać. Świnki nie widziałem. Kierowca z pasażerką podróżowali prędkością patrolową Puławską w stronę Wa-wy koło 13:00.

 

Odpozdrawiam :) Pasażerka-siostra w stanie błogosławionym także prędkość patrolowa to i tak było za szybko :)

 

I przy okazji pozdrowienia dla obmachanego białego GTka ze skrzydłem w Starej Iwicznej jakąś godzinkę wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela, około 12 w południe, środek lasu w okolicach Trzciela, drogi gruntowe i jedyne skrzyżowanie tychże dróg w promieniu paru kilometrów. I na tym skrzyżowaniu spotkałem Legasy i to z Wrocławia :lol:

Oczywiście pozdrowienie było, ale tą drogą jeszcze raz pozdrawiam kierownika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja hurtowo pozdrowiam:

GT-ka jak z podpisu erixona ktorego widzialem we wtorek na rondzie (nazwy nie pamietam) w Olsztynie kole 17 tej - ladnie buczala maszyna (jesli to ta z podpisu - bo byla oklejona)

oraz to samo co wczesniej granatowe GT zaparkowane na Pstrowskiego (kierownica Nardi)

 

 

niebieskiego bugeye wiezdzajacego około 18-tej w czwartek od strony Kołobrzegu do Koszalina

 

 

trzy niebieskie MY06 mijane w piatek w Lomiankach (ja lecialem do Wawy one "z") jedna z podejrzana swinia na lusterku oraz rejestracja WB mogla byc własnością pewnego moderatora :mrgreen:

estiaja my06 w kolorze exforseksowym i rejestracja WN, ktory byl wyprzedzil mojego wypasionego focusa :) na poczatku wislostrady - gonilo go M3 i jakas inna sportowa popiedolka :mrgreen:

 

 

 

przez caly ten czas bylem incguto bo w ff (nie fast and furious :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ślę skumulowane przez weekend pozdrówki:

 

1. dla Przemqa obmachanego przy Tamce, wczoraj po 17

2. dla zielonego GTka kombi MY97 także obmachanego z dużą zieloną świnią na szybie z tyłu :lol: , wczoraj na Puławskiej koło 18

3. i dzisiaj niebieskie STI WS..... oczywiście kiwka była :wink:

 

wyjątkowo obficie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtowo pozdrawiam wszystkie Subaru widziane w drodze do/z Wisły.Pozdrawiam też czeskie i słowackie Subaru.W samej Wiśle to istne zagłębie subarowe.Jeżdzi ich tam pokażna ilośc/forki,obk.legacy,rózne imprezy,justy.Miłe było to ,że Pani z CPN w Wiśle i Pani z Hotelu Stok same zagadały na temat Subaru i pochwaliły się ,że takimi jeżdzą-obie pomykały legasami. Jeszcze raz POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dla Przemqa obmachanego przy Tamce, wczoraj po 17

 

A pozdrawiam, pozdrawiam. Robiłem obchód stolicy :).

 

Pozdrawiam też kierowcę GT-ka, z którym wymieniliśmy kiwki w sobotę chyba. Ale gdzie i o której nie pamiętam, bo mi się mózg w sobotę w nocy zresetował. Więcej - w "coś teges" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia uśmiechniętego kierowcy, srebrnej Imprezy GT rej. WPI XXXX (świnka na lusterku, klapie, naklejki EcuTek) widzianej na skrzyżowaniu Prymasa Tysiąclecia i Górczewskiej ok. g.10:30

Pomachanie było, odmachane też :grin:

 

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...