Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Kierownika czerwonego GT (białe alu) widzianego około 08:20 przy Al. Solidarności (obok Feminy) :smile:
Z tego co widziałem bo często tędy jeżdżę widziałem jak kobieta z dzieckiem (oczywiście z fotelikiem) do niej wchodzi więc też pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla cypis-a z którym mialem okazję sie poznać dziś na Gliwicach.

 

PS. Sorki, że tak z zaskoczenia się pojawiłem, ale wiesz widziałem gościa w ciuchach subaru :cool: wsiadającego do oświniaczonej imprezy, którą zresztą widuje to tu, to tam. Musiałem zidentyfikować w końcu któż to... z forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam :smile: kierownika legacy z Torunia, za którym pomykałam dzisiaj na trasie Ostróda-Olsztyn. Było mruganie, machanie i pogawędka na światłach w Olsztynie. Mała świnka na tylnej szybie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZDR dla srebrnego bugeyea kombi (mruganka :mrgreen: /kiwka) na Wale Miedzeszyńskim tuz przed 15 :smile:

Podpisano: zielony turbodziadek kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal chyba cos czesto w olsztynie bywasz co?

 

a bywam, bywam ale raczej tylko w Kortowie, doktorat tam kończę. Zazwyczaj zaraz wypadam stamtąd do Gdańska. Może następnym razem jakiś spocik :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal chyba cos czesto w olsztynie bywasz co?

 

a bywam, bywam ale raczej tylko w Kortowie, doktorat tam kończę. Zazwyczaj zaraz wypadam stamtąd do Gdańska. Może następnym razem jakiś spocik :?: :wink: :mrgreen:

doktorat? spocik? :roll: o cholera to ja nie wiem czy podolam, jeszcze nie mam wyzszego :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam :smile: kierownika legacy z Torunia, za którym pomykałam dzisiaj na trasie Ostróda-Olsztyn. Było mruganie, machanie i pogawędka na światłach w Olsztynie. Mała świnka na tylnej szybie. :mrgreen:

 

Pozdrawiam, pozdrawiam. Faktycznie czaby się zespocić kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...