Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych wczoraj na ALT w Poznaniu. Grande pozdro dla Peo i jego dziewczyny, Radkka ktory ma problemy ze sluchem :mrgreen: ze niby nic nie slyszal jak latalismy bokiem na kartingu... :lol: i chlopakow ze stajni Tomka Qhara (Elvis-mam nadzieje ze trafiles na glogowska ;))

i osobne wielkie pozdro dla Gracowego za prawy w turbobabci-wielki szacun dla Ciebie. Pozdro :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI '06 na blachach WB stojącego na Niepodległości w okolicach Biblioteki Narodowej. Czy to nie Przemeq? - na tylnej klapie była brzydka naklejka DaWoja i chyba czadowa ringowa wlepa pod bocznym kierunkiem

 

To byłem ja. Ale:

- nie wiem, dlaczego masz wątpliwości, czy to mój wóz. Kłania się niebywanie na spotach :twisted: ;

- naklejka DaWoja nie jest brzydka. Jak by była, dawno by jej nie było :twisted:;

- ringowa wlepa jest czadowa 8).

 

W każdym razie odpozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozdrawiam, a nawet opierniczam kierownika czarnego (z przyciemnianymi szybami) uturbionego Forka MY'03-05 z rej. DWR, ktory z pasa do lewoskretu probowal sie wcisnac na wprost powodujac sytuacje niebezpieczna dzis na skrzyzowaniu Gajowicka-Krucza ok. 8:45. Pietno temu panu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Janka Korneckiego i jego czarnego Forka S Turbo :cool:

Kiwka była, Dolina Służewiecka, dziś, 8.30

 

A ja pozdrawiam Ciebie :)

Machałem przy Legii ale nie zostałem zauważony :)

Widzieliśmy sie w piątek w 4T? Niebieski GT z TVN24?

Sorry :roll: , przy Legii zawsze kombinuje jak się nie obciąć na skręcających w lewo :wink:

Odpozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrnego STI08 "Schnug"
Heller, przecież to jasne, ze to musiał być herrkam. Nie znam osobiście Forumowicza, ani jego MY'08 (tfu,tfu! :mrgreen: ) nie widziałem, ale wiem, że to musiał być on 8) .

Przemeq, Herrkam ma w kolorze myszowatym, nie srebrnym, to na pewno nie był On :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja. Ale:

- nie wiem, dlaczego masz wątpliwości, czy to mój wóz. Kłania się niebywanie na spotach :twisted: ;

- naklejka DaWoja nie jest brzydka. Jak by była, dawno by jej nie było :twisted:;

- ringowa wlepa jest czadowa 8).

 

W każdym razie odpozdrawiam 8)

 

Dzięki za odpozdr. :)

 

A widzisz, myk polegał na tym, że ja prowadziłem i akurat byłem skupiony na tym, żeby się nie wrąbać w jakiegoś fajansa, który stwierdził że sobie bez kierunku wjedzie na mój pas, a było szybko dość. :) Zdążyłem tylko zauważyć niebieskiego STI i kątem oka tablice rejestracyjną, a mój brat dopowiedział obleśną naklejkę DaWoja i ringowe wlepy (czad 8) ). :mrgreen: Fakt, niebywanie na spotach też mnie boli. :evil:

 

A co do naklejki - to wioche robi, już Ci dawno chciałęm odkleić. :twisted: Zaburza harmonię dupki Booyakashy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...