Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla całej ekipy, która stała na dachu galerii mokotów. Niestety nie mogłem się z wami zobaczyć pomimo tego że przyjechałem tam godzinę po was.

 

BTW specjalnie wam zepsułem i postawiłem blisko :mrgreen:

Prawdę mówiąc jak zobaczyłem Passata obok Subaraków to pomyślałem że to może być Twój, ale zwątpiłem jak Cię nie zobaczyłem w pobliżu. Widać niesłusznie ;) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwukrotnie [zalegle] pozdrowionko dla imprezy blue mica [a jakze] na zlocie [a jakze] skrecajacej z Placu Politechniki na parking przy wydziale [bodajze budowlanym] ok godz. 15 30 w srode i TEJ samej imprezy zaparkowanej ok 16 50 przy saloonie Pana Andrzeja Kopera.

A numer jego WB................

Bylem w pojedzie zwanym Corsa [w srode jestem pozbawiony mojego szczescia]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gtx, Chciałem jechać na spota, ale okazało się, że dzisiaj mija dwa i pół roku jak jestem razem z dziewczyną i....... wiesz jak to jest.... a suma sumarum i tak w galmoku wylądowałem :neutral:

 

Przyjdzie jeszcze i na Ciebie czas...

Takie rzeczy to się na początku świętuje co miesiąc, potem co pół roku, następnie co rok, a potem już jest za późno... :razz: :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich z GalMoku. :mrgreen:

 

pozdrowienia dla Hogiego - zaparkowanego na tyłach Atrium ok 16.00

Odpozdrawiam, cudem tam znalazłem miejsce. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i TEJ samej imprezy zaparkowanej ok 16 50 przy saloonie Pana Andrzeja Kopera.

 

Przy salonie A. Kopra w środę o tej porze był zaparkowany mój wóz. Jest faktyzcnie na WB xxxxx. Ale nie przypominam sobie przejazdu przez Pl. Politechniki :twisted:. Tj. przypominam sobie, ale wówczas jechałem z salonu do pracy taksówką :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku - na Placu Politechniki [dawniej jednosci Robotniczej - bodajze] to Cie widzialem ok 15 trzydziesci - albo innego posiadacza imprezy bluemica na zlotych felach i z numerem WB .....

A dzis ok 14-tej widzialem przed soba sliczny tyleczek czarnej tribeci - z Pulawskiej na Woronicza skrecajacej. na tyleczku miala czarna mala swinke z nickiem "mala".

Pozdrawiam.

Tak sie sklada ze najwiecej imprez to widze z okna Corsy mojej zony. Ona w srody sobie pomyka po miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku - na Placu Politechniki [dawniej jednosci Robotniczej - bodajze] to Cie widzialem ok 15 trzydziesci - albo innego posiadacza imprezy bluemica na zlotych felach i z numerem WB .....

 

Może chłopaki od Kopra mieli tam jakiś interes. Rok akademicki za pasem, pewnie książki z biblioteki wypożyczali :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...