Jump to content

misioo

Użytkownik
 • Content Count

  192
 • Joined

Community Reputation

0 Neutralny

About misioo

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Gdynia
 1. Ja również bardzo dziękuję organizatorom - Przemeqowi, rpw, Michaelowi za ogarnięcie udziału Forum w tym dniu. Wieniec bardzo ok, rpw szacunek za wzór (za wszystko) Planowałem być tam razem z Wami żeby pożegnać Krzyśka, niestety nie udało mi się... zresztą nieważne, ważne, że pożegnaliście go tak jak trzeba! Jeżeli chodzi o zbiórkę i udział forum to .. brak słów :cool: Tu chyba pasuje hasło "You'll never walk alone!"
 2. Wiem co to jest Gravel Express :smile: Nie zmienia to faktu, że na zdjęciu oaks jest Impreza Outback Sport a nie gravel express. Mam takiego Outbacka w identycznym ubarwieniu, tylko ma dodatkowo z tyłu spojlery jak GT kombiak.
 3. ooo... prawie takie jak moje ... tylko szpojlerów a la GT z tyłu brakuje. oaks, to jest taka wersja można powiedzieć "marketingowa" na rynek amerykański, bo Outback to z tego w sumie żaden (1cm podwyższone zawieszenie :roll: )
 4. [Edycja moderatora - kwestia nierobienia bałaganu w wątku] misioo
 5. Może RS2? To szybkie było, 4x4 i zaturbione w budzie audi 80 kąbi
 6. To był akurat Bergen po którego przyjechałem (na ostatnie poprawki po zrobieniu sprzęgła zresztą), widziałem jak odjeżdżaliście i widziałem świnię z tyłu ale już za późno było na przywitanie
 7. eddie_gt4, może korzystając z wielkiej akcji zmiany nicków zmieniłbyś nicka na Mr. Toyota :?: :wink: ps. A może modowie zmienią odgórnie?
 8. Blachy fajne, a z samym autem w tym kolorze - hmm.. jak dla mnie nie ma tragedii. :roll: ps. o tym że ci się nowe STI nie podoba możesz poinformować jeszcze np. w TVP1 po Wiadomościach (może ktoś ci taniej czas antenowy załatwi) bo może jeszcze nie wszycy o tym wiedzą.
 9. W obecnej postaci nie sposób stwierdzić co dokładnie autor miał na myśli. Mi kojarzy się tylko z Ebonics
 10. EVO jeździ Nysą GT-R w Tokio :arrow: http://www.evo.co.uk/carreviews/evocarr ... n_gtr.html
 11. Powinien dodać, że jest ok jak na polityka (co potwierdzam). Jak dla mnie wniosek jest jeden - świnie złażą z lusterek i wsiadają do środka. BTW. dla Ziobry to jakaś specjalna wersja EVO powinna być - taka historyczna. Mitsubishi Evolution (A6M) ZERO
 12. Chyba wyprostowanym środkowym palcem :roll: Ma ktoś pomysł jak skutecznie pokazać "zero"?
 13. misioo

  Zimowe wpadki

  trzeba zapamiętać Cytat z pamięci z niezawodnego filmu z tekstami na każdą okazję czyli "Chłopaki nie płaczą"
×
×
 • Create New...