Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozzdrowienia dla FAZA666 który poświęcił nam dziś swój cenny czas w ilości minut trzydziestu w celu prezentacji wydechu Helix i zegara boost GReddy :wink:

 

Efekt ... jakiś będzie.

 

Dzięki FAZA66 :wink:

 

Przy okazji :arrow: http://www.youtube.com/profile?user=faza666 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz Jako u którego zostawiłem furkę w warsztacie na Codziennej.

Tu nastapi krotka lista:

 

Jako rowniez pozdrawam, jako ze ogarnial wczoraj temat regulacji moich wtryskow LPG. Pozdrawiam srebrnego oswiniaczonego forka (Hogi'ego), szkoda ze nie udalo mi sie spotkac wlasciciela ;)

WRX'a w slusznym kolorze na numerach LL xxxxx (mowil mi Robert czyj to ale wyszlo - zbyt mala dawka Bilobil)

 

Rowniez bieskiego WRX (STI ?) ktory minal mnie wczoraj na Wale Miedzyszynskim w okolicach g. 12:00-13:00. Probowalem jechac za nim (celowo nie uzywam slowa gonic... :mrgreen: ), ale hamulec na prawym fotelu sie wlaczal... :twisted:

 

A poza tym pozdrawiam wszystkie zauwazone na "stolicznych" ulicach pojazdy spod gwiazdek. Nie pomne na jakich ulicach wiec tak ogolnie.

 

 

markos007 napisał/a:

no niestety nie tylko Twoje

 

Jak nie moje jak moje Ale w ostateczności mogę się podzielić

 

Ciekawe co zostanie z ronda jak we trojke sie podzielimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozzdrowienia dla FAZA666 który poświęcił nam dziś swój cenny czas w ilości minut trzydziestu w celu prezentacji wydechu Helix i zegara boost GReddy :wink:

 

Efekt ... jakiś będzie.

 

Dzięki FAZA66 :wink:

 

Przy okazji :arrow: http://www.youtube.com/profile?user=faza666 :cool:

 

Cała przyjemność po mojej stronie. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałam se dzisiaj koło dużego okna wystawowego w którem zobaczyłam odbicie swoi srebny szczały ze mno w trzewiach. Pomachałam se i kciała bem tera se podzienkować za te pomachanie. To beło bardzo miłe spotkanie. Nawet żałuje że sie nie zaczymałam i nie pogadałam z pomachwaczem .... zawsze miło pogadać z kiemś inteligentnym i podzielającym nasze poglondy.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego kąbi wrx o nr rej WSCxxx( Wiejski Sprzęt Cascaderski ? :mrgreen: ) parkujacego przy Śliskiej oraz dla Pana posiadacza GT srebrnego ktory juz ma nowe tablice rej a parkuje pod Bumarem na Jana Pawla.

Szczala

nie, to było inaczej:

WSK = Wiejski Sprzęt Kaskaderski

WSC = jak region Warszawa (miasto Sochaczew)

widziałeś pewnie mojego ex-WRXa bug eye MY02, jego właścicielem jest od lutego zeszłego roku forumowicz FreeQ ... tylko jeszcze nie zdążył go przerejestrować :mrgreen:

 

pozdrawiam

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...