Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kierownika oswiniaczonego GT na blachac SC99***

 

parkowal pod torem kartingowym Daytona na ktorym wczoraj smigalem w Krk

 

Pozdro

odpozdrawiam, chciałem pogadać jak skończycie jeździć ale gdzieś mi zniknęliście :)

 

jeszcze tam nieraz moja biala strzala podjade ;) jak kolega forumowicz to sa chyba jakies bonusy z okazji swiniacza na glowie :P;)

 

[ Dodano: Pią Sty 18, 2008 5:52 pm ]

pozdro dla kierownike srebrnego STi z nalesnkiem na klapie, KR..... widziany na szuwarowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla niebieskiego STi '06 z którym śmigaliśmy przez chilkę ul. Leszno i Górczewską około 18:45 - nie mogłem dogonić Superb-em co by pomachać :cry: i jeszcze ten pieszy na pasach :shock:

 

A ja już chciałem w "kopaniu leżącego" pisać :wink: :mrgreen:.

 

Nota bene normalnie skręcam w prawo w Młynarską, ale tym razem postanowiłem pojechać prosto - z dedykacją dla superba 2.5 TDI :mrgreen:.

 

W każdym razie serdecznie pozdrawiam 8).

 

PS Następnym razem będę uważniej się przyglądał kierowcy i dedukował, czy to Forumowicz, czy leżący do kopania :).

 

i jeszcze ten pieszy na pasach :shock:

 

A zaraz za nim - wykręcający taksówkarz. Odrobinę wyższa prędkość (zauważ, że po starcie ze świateł przy Młynarskiej zwolniłem), zdjąłbym tak pieszego, jak i taryfiarza... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaraz za nim - wykręcający taksówkarz. Odrobinę wyższa prędkość (zauważ, że po starcie ze świateł przy Młynarskiej zwolniłem), zdjąłbym tak pieszego, jak i taryfiarza... :roll:

Wiedziałem, że jesteś piratem drogowym :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaraz za nim - wykręcający taksówkarz. Odrobinę wyższa prędkość (zauważ, że po starcie ze świateł przy Młynarskiej zwolniłem), zdjąłbym tak pieszego, jak i taryfiarza... :roll:

 

Wiedziałem, że jesteś piratem drogowym :razz:

 

Eeeee... jeszcze chyba w TVN turbo nie musimy go szukac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kogo to pokazywali??

 

A byl taki uzytkownik, co to go teraz pokazuja w trailerze programu "Pirat" na TVN Turbo. Sie chlop nie dal zlapac drogowce w okolicach "autostrady Katowickiej" w kierunku na Magdalenke. :twisted: I tak btw, to przyszlo mu w koncu cos z WRD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla chojnego, z ktorym wczoraj wyskoczylismy na żarcie i browarka na Starym Rynku w Poznaniu. A wczesniej zaparkowalismy sie obok Evo

 

odpozdrawiam :!: kto na browarka ten na browarka :mrgreen:

 

i pozdrowienia dla Twoich znajomych, cos mi sie wydaje ze nie uwazaja nas za normalnych. nastepnym razem w towarzystwie nie rozpoczynamy tematu Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...