Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam raja pomykającego wczoraj w godzinach wieczornych do roboty :shock:

Oczywiście nie rozpoznał białego Vauxhalla. No kto jak kto, ale na tym forum zna go najlepiej... po mnie :mrgreen:

Inna spraw, że dużej sznasy mu nie dałem. Właśnie mi się zaczął świecić "check engine" i "może by tak odwiedzić serwis?". No i raja wyczaiłem jak już przez torowisko zawracał. Żona też Cię pozdrawia serdecznie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech'u, i kolege (nie pamietam ksywy) pozdrawiam po potajemnym przekazaniu "towaru" na Statoliu

Cześć Jabar, również Cię pozdrawiam, towar pierwsza klasa :mrgreen: - wielkie dzięki - a ten drugi kolega spotkany na Statoilu to forumowicz Czerwo, właściciel mojej pierwszej Subaryny :cool: pozdrowienia mu przekarze :wink:

 

Śmiech'u

P.S. okazało się, że to mój 1000-ny post na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint, ja mam czarne świniacze na dwóch lusterkach i na tylnej klapie z nickiem. :mrgreen:

No to jakiś alko spot musimy uskutecznić. :cool:

 

A myślisz że miałem czas patrzeć na lokalizację świniaczy? :mrgreen:

Nie ma sprawy, zapraszam serdecznie za ok. 2 tygodnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Yacho ze szkodnikami, Bimbra, Maćkasubru z Agą i Kena Taczdisa oraz dla Kurczaka a właściwie dla jego "kijanki" dziś na Moto Orkiestrze pod PKiN..

 

Ja też pozdrawiam wszystkich co byli na Motoorkiestrze, co prawda nie znam Was jeszcze i nawet nie wiem czy Was spotkałem ale i tak pozdrawiam :grin:

widziałem tylko auto forumowicza Yacho zaparkowane tuż przy Motorkiestrze na E.Plater.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...