Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam wszystkich włascicieli imprez których to widziałem całe stado (imprez znaczy się) w zakopanem:)))))

 

szczegolne pozdrowienia dla kierowniczki blue sti z naklejką "13" na drzwiach oraz świniaczem na lusterku - widziana pod polana szymoszkową (stałem sobie akurat na przejściu dla pieszych z takim brzdącem na ręku całkiem na różowo ubranym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich włascicieli imprez których to widziałem całe stado (imprez znaczy się) w zakopanem:)))))

 

szczegolne pozdrowienia dla kierowniczki blue sti z naklejką "13" na drzwiach oraz świniaczem na lusterku - widziana pod polana szymoszkową (stałem sobie akurat na przejściu dla pieszych z takim brzdącem na ręku całkiem na różowo ubranym

 

To nie Barbie, bo na pewno miałbyś branie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam subarowicza widzianego wczoraj wieczorem w Ikei w Markach - najpierw miał na sobie niebieski polar z new impreza (MY08), potem kurtkę. Myślałem coby może zagadać, ale właśnie niechcący trzasnąl bachora koszykiem i miał inne problemy na głowie.

 

A i przypomniał mi sie jeszcze niebieski WRX kombi zaparkowany pod restauracją (Pasja???) na Modlińskiej w sobote wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pradze?!

 

O rany :roll: jak już to nie "W Pradze" tylko "V Praze" bo to nie jest Praga tylko Praha.

 

Po drugie ten WRX stacjonuje w Warszawie, na Rejtana :roll: na Mokotowie. Jak Twojej Żonie miałem z Prahy Forestera do pieskiego testu podstawić? Tak zdeterminowany to jeszcze nie jestem :mrgreen:

 

Pumex1 :mrgreen: otliczno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Adamusamaxa i Niunka, z ktorymi wczoraj chwile siedzialem wieczorem ;)

 

a nodpozdrawiam odpozdrawiam - i pozdrawiam Barta bo Niuniek jakis malomowny byl :mrgreen:

 

a i pozdrawiam jeszcze niebieskiego WRXa MY06 na blachach EZG***** z ktorym sie zapotkalismy na A4 w strone KTW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...