Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla chojnego, z ktorym wczoraj wyskoczylismy na żarcie i browarka na Starym Rynku w Poznaniu. A wczesniej zaparkowalismy sie obok Evo

 

odpozdrawiam :!: kto na browarka ten na browarka :mrgreen:

 

i pozdrowienia dla Twoich znajomych, cos mi sie wydaje ze nie uwazaja nas za normalnych. nastepnym razem w towarzystwie nie rozpoczynamy tematu Subaru :mrgreen:

 

wypilem Twoja porcje po prostu :mrgreen:

 

Chojny - nastepnym razem indokrtynujemy niewiernych dalej :wink: to byl dopiero wstep :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika oraz pasażerkę pięknej SI GT w kolorze granatowym nr. rej. WGR XXXX., obmachanego dzisiaj na AL. Krakowskiej w okolicach Magdalenki.

 

Byłem na uczelni...dzwoni mój padre... "synu właśnie jakaś niebieska impreza (tata nie odróżnia wersji) wyprzedziła nas, kierowca pomachał, pomigał światłami...bardzo sympatycznie."

Nie zdziwiony tym faktem, wytłumaczyłem o co chodzi :cool:

Jak się później okazało miało to miejsce na al.Krakowskiej niedaleko Magdalenki.

 

Bryku telefonie pozdrowienia przekazałem...odpozdrawiają :mrgreen:

 

PS. Czy ktoś wreszcie zauważy mojego oświnionego Civic'a ? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kogo to pokazywali??

 

A byl taki uzytkownik, co to go teraz pokazuja w trailerze programu "Pirat" na TVN Turbo. Sie chlop nie dal zlapac drogowce w okolicach "autostrady Katowickiej" w kierunku na Magdalenke. :twisted: I tak btw, to przyszlo mu w koncu cos z WRD?

 

To [EDIT na prośbę] był o ile dobrze pamiętam. BTW, jak się skończyło? Przysłali coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tam nieraz moja biala strzala podjade ;) jak kolega forumowicz to sa chyba jakies bonusy z okazji swiniacza na glowie :P;)

bywam zwykle raz w tygodniu. może się spotkamy :)

 

jak kolega forumowicz to sa chyba jakies bonusy z okazji swiniacza na glowie :P;)

w sensie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam parke oddajaca sie urokom wlasnym w zaparkowanym w bardzo dziwnym miejscu Matizie, gdy nakrylem ich niechcacy badajac wieczorkiem kolejne podwroclawskie bezdroza :mrgreen:

 

Swego czasu jak wracałem na rowerze do domu z Tychów to lekko się zdziwiłem co robi samochód z zaparowanymi szybami w środku lasu w środku nocy :P Szczególnie, że latem zaparowane szyby to raczej nieczęste zjawisko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zauważ, że po starcie ze świateł przy Młynarskiej zwolniłem), zdjąłbym tak pieszego, jak i taryfiarza...

 

A ja myślałem, że tak wcześnie zauważyłeś tego pieszego :?: choć wydaje mi się, że jednak troszkę "pociągnąłeś" od Młynarskiej jak zobaczyłeś, że "idę" prawym pasem jeszcze przed łukiem i dopiero później hamowanie (za łukiem) aby nie zmasakrować kolesia na pasach :wink:

 

PS.

 

Żeby nie było, Superb służbowy - prywatnie jestem wierny jedynie słusznej marce :!: :!: :!: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PIĄTEK WIECZOREM - pod Pałacem Kult/Kulturalną! Niniejszym z turbodziadkiem kąbi pozdrawiamy geometrycznie okularowego i sympatycznie uśmiechniętego kierownika :razz: srebrną oświnioną SI (tylko świnia na klapie bagażnika była czysta, lśniąca w aurze własnej plus 3cm :mrgreen: ) który nas wypuścił spod hali "niebawem-mam-nadzieję-do-zrównania z ziemią" - pod Pałacem, od strony Kulturalnej.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Niebieskiego Forestera 2.5X który mnie wyprzedził :shock: :lol: :wink: na Górczewskiej i kierowniczkę niebieskiego STI US pod Mariottem. No może powinienem złożyć kondolencje, bo wyglądało to na złamaną zwrotnicę :roll: Ja też dzisiaj musnąłem krawężnik oponą przy parkowaniu na ręcznym, ale strat nie ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...