Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

He he - masz nieaktualne dane 8).

 

Też pozdrawiam.

 

Przy okazji pozdrawiam też bardzo miłe panie ( :) ) spotkane na parkingu na poziomie -3 pod Hiltonem: wjeżdżam tam wczoraj i widzę, że wypakowują rzecz z samochodu. Stoją tyłem do alejki parkingowej. I nagle taka scena: przejeżdżam obok jednej z nich - ona mnie nie widzi - nagle słyszę, że zaczyna udawać dźwięk mojego wozu, dociera do niej, co to za dźwięk, odwraca się i podskakuje z radości na widok mojej imprezy, jednocześnie wykrzykując do koleżanki z zachwytem coś w stylu "O jaaaaaaaaa!". Ale to było fajne :mrgreen:. Gapa tylko jestem, że się spieszyłem i nie zatrzymałem - a panie były b. sympatyczne 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś "płaskowicka". To ulica Płaskowickiej. To była osoba, a nie jest to przymiotnik. Co by to niby miało znaczyć - "płaskowicka" tzn. jaka?

 

tak jakos potocznie sie przyjelo i tak napisalem, ale oczywiscie od tej pory bede uzywal poprawnej formy :)

PS. co nie znaczy ze nie miala biustu i byla "płaska" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z więziennej karetki taki dobry widok jest? :shock:

 

Nie wiele brakowalo, a taki scenariusz wchodzil w rachube. Po raz kolejny twierdze, ze to pogrzany kraj na maxa.

 

P.S.

Lubie jak w Detroit w hotelach mowia, zeby nie chodzic po ulicy, tylko wziac taryfe, albo szatla. Jak mowie, ze do sklepu mam gora 400 metrow, to odpowiadaja, ze nie ma znaczenia. Fajnie tak zyc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Xbike spotkanego u Zbyszka na Bajecznej, pozdrawiam również całą ekipę z Bajecznej oraz Jako u którego zostawiłem furkę w warsztacie na Codziennej.

:mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Sty 15, 2008 3:46 pm ]

Michael, coś ty za avatar wrzucił :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wczoraj mały spocik imprez na Rondo ONZ ok. 18:30, widziałem niedaleko obok mnie na swiatłach srebrnego wrx-a z naleśnikiem oraz blue wrx -a, nie wiem czy kierowcy onych mnie widzieli:)

 

pozdrawiam obmachanego dzis rano w wzajemnością równiez w okolicach ronda onz srebrnego wrx MY03 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam widziane dzisiaj w Krakowie, niebieskie WRX kombi na parkingu Dworca Głównego PKP ok. 12:00 (niedaleko postoju taksówek), kolejne niebieskie WRX kombi zawracające na ul. Mogilskiej ok. 16:00 oraz już w W-wie czarne STI na moście Śląsko-Dąbrowskim jadące w kierunki Pragi ok. 20:00.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...