Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sartek napisał(a):

Mieszkam w Poznaniu i wiem, że trafić kogoś ze świnką to prawdziwy cud, a Ty sobie przyjeżdżasz i masz? Nie fair ;)

 

Jestem tu pierwszy raz w życiu. :biglol: Ładne miasto, szczególnie w miejscu gdzie zrobiłem zdjęcie. ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki wypad na Dolny Śląsk. Nocleg na polu namiotowym w Radkowie. W czwartek wieczorem w drodze do Kudowy Zdrój na światłach chwilę postane obok nowego outbacka na rej ZKO. Poza tym w Górach Stołowych widziane trochę Subaru, nawet z naklejkami świni. IMG_20240816_081737.thumb.jpg.6f3bc4623a41ed3ee474fdb29fa2b466.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika białego Forka (rej. BI....) z przyczepą Knaus, który w sobotę kierował się na południe S7 :)

Ciągnąłem bliźniaczą przyczepę niebieskim bawarczykiem i razem edukowaliśmy innych kierowców jak zadbać o korytarz życia ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, radekk napisał(a):

Pozdrowienia dla Agi, którą prawie bym dzisiaj spotkał, tylko nie zdążyła się wystarczajaco wypięknić na spotkanie ze mną:mrgreen:

Nie miałam się w co ubrać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Pozdrawiam kierownika z niebieskiej imprezy miniętego na Wysłouchów. Pomachane i odmachane :thumbup:

Ja pozdrawiam Kierowniczkę/ Kierownika z brunatnego Kia/ Duster/ Hy z którym o mało co byśmy "cmoknęli się policzkami" na Marymoncie bo ani ja jego ani on mnie nie widział już w martwym polu lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jchlanda napisał(a):

A kto takim przystojniakiem po Pychowicach w Krakowie się szlaja:

IMG_8481.thumb.jpeg.61f8acec2a9b67dd26211e9f1e9a96f0.jpeg

 

Legaś przepiękny!

Znany Legaś … na The Forum.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...