Jump to content

woocash2

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

About woocash2

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday July 13

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Łódź/Pabianice
 • Auto
  volvo v70

Recent Profile Visitors

296 profile views
 1. Jeśli to było na Orlenie to również pozdrawiam ;-) Na Orlenie nie, trochę dalej, na wysokości szpitala, jechałeś w kierunku Terenina, ja byłem na rowerze
 2. Dzisiaj w Pabianicach w okolicy szpitala, niebieski/fioletowy forester ze świnią na lusterku. Tablice LU xxxxx
 3. Specjalnie dla Ciebie pogrzebałem w domowym archiwum i znalazłem Za 18 odcinków drogami płatnymi zapłaciłem w sumie 175, 33 zł. Wszystkie odcinki wyszczególnione na piśmie wystawionym przez EPC.
 4. Może spróbuj tędy? https://www.autopass.no/en/compulsory-tag/order-tag/registrering-firmabil?lang=pl Może pomoże. Jeśli link otworzy Ci się po angielsku, to w google wpisz autopass rejestracja po polsku.
 5. Dużo zrobiłeś tych kilometrów po tych płatnych odcinkach? Kiedy ja jechałem samochodem przez Norwegię, to liczyłem się z tym, że wyegzekwują ode mnie płatność pomimo braku rejestracji na autopass. Co ciekawe, Norwegowie zdjęcia samochodu wysłali do angielskiej firmy windykacyjnej i dopiero oni wskazali mi rachunek do zapłaty. to było kilka lat temu, więc może coś się w tej kwestii zmieniło, ale w 2013 roku tak to działało.
 6. Podpinam się, zdecydowanie planuję tam wrócić. W 2013 zjechałem Norwegię od południa na Nordkapp, ale zdecydowanie polecam Lofoty. Dla mnie najpiękniejsze miejsce, mimo że pogoda tam jest nieprzychylna. Na Preikestolen też trzeba trafić w słoneczny dzień. Północna Szwecja i Finlandia również godne polecenia.
 7. W sobotę na parkingu podziemnym IKEA w Łodzi widziany bardzo ładny forester sg. Świniak na obudowie lusterka. Tablice łódzkie, ktoś z forum?
 8. Potwierdzam. Znają się na rzeczy. Tylko trochę długie terminy mają. Kiedyś chyba pracowali w soboty, obecnie pn-pt. W ogóle to startowali od wulkanizacji.
 9. Coś w miarę nowego: I trochę starsze, jak ktoś lubi klimaty w stylu Opeth, to przypadnie do gustu:
 10. Super fotki. Moim cichym marzeniem jest Ziemia Ognista, zaraz po Nowej Zelandii Ale chciałbym zobaczyć taką Ushuaię. Tam ponoć strasznie trudna logistyka jest, bo praktycznie tylko awionetki latają, prawda to? Możesz napisać jak to wyglądało u Ciebie od strony organizacyjnej? Z góry dziękuję.
 11. Nie ma za co Jak zapewne się już dowiedziałeś, gospodarz oferuje spływy kajakiem i tratwą. Kiedyś miał rowery za odpłatnością. A jest gdzie pedałować, choćby to twierdzy Osowiec, którą polecam zwiedzić. Dobrzy przewodnicy tam są, którzy ciekawie opowiadają.
×
×
 • Create New...