Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki (...) dla nieobecnych właścicieli białego STI (chyba Hawk, WN i chyba mijał mnie godzinę wcześniej na wjeździe z Dolinki na Rosoła - stałem kombiaczkiem koło oponiarzy) (...) widzianych na parkingach, także na Rosoła :-)
Wczoraj znowu sobie biegłem Rosoła od ASO Alfy/Mazdy do Lasku Kabackiego i dopatrzyłem się lepiej - to biały blob STI z bajkową podkładką pod przednią tablicą i blachami SN (?) na parkingu na Rosoła. Pozdrawiam ponownie :-)

Niebieskie GT w rajdowe źółte gwiazdki też znowu stało kilometr dalej na Rosoła - też pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki komuś za pisemne pozdrowienia za wycieraczką pod zamkiem ujazdowskim :)

Mega to jest na tym forum, niby nic, a cieszy. Odpozdrawiam serdecznie.

 

tak myślałem że to WRC jest Twoje 8)

 

Ehh... Pamiętam jak to "WRC" naklejałem. Łezka się w oku kręci... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj z około 20tej dla granatowego Forka WE, "zawodowo" potrójnie oświniaczonego, stojącego na parkingu strzeżonym w Arkadii. Polecam parkowanie tuż przed wjazdem na strzeżony - mały ruch i tuż przy kamerze monitoringu... :wink:

 

Dzięki to moje :D

I równiez pozdrowienia w Twoją stronę kolego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białego Buga ktory jechał chwile za mna na trasie Nowy Sacz-Wadowice oraz dla Niebieskiego GT widzianego tez na tej trasie.

I dla roznych Subarow ktore mijałem a nie widziałem świniaków.

 

Ha ! musiałem przejechać pół Polski żeby spotkać kogoś ze świnkami ! :) dzięki za pozdrowienia i również pozdro.

 

P.S. ładnie bulgocze Twoja imprezka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam dziś dwie Imprezy u mnie pod stacją :) Jedna czarna(Hawk) Limited Edition w skórce ze śladami po parapecie(zaślepki) i wyruszał tak samo jak ja z pracy do domu ;)

Niebieska wanna 2.0 wolnossąca którego właściciela zapraszałem na spota i na nasze forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Legaca kombi ,zktórym rozminęliśmy się na zjeżdzie z autostrady A4 w Szarowie. Były kiwki i świniaki na lusterkach,lubię to... i jeszcze raz pozdrawiam.

 

Odpozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...