Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Kierownika białego Bloba ze skrzydłem, obmachanego dziś ok. 17:30 na Belwederskiej pod Hyattem :-)

To chyba ta Impreza, która widuje zaparkowaną na Rosoła wieczorami :-) SC(?) i bajkowe podkładki pod tablice. Przepisowa Świnka na klapie i forum.subaru.pl :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla anakinsky z wczoraj (20120828) około 1745, Rosoła w prawo w Belgradzką.

Przy okazji pozdrawiam właściciela srebrnego Forka (chyba WI), który to pojawił się w rejonie osiedla Sengera/Sotta - czarny świniacz na lusterku jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kubeusza dzis na Puławskiej jakos tak przed 15 :mrgreen:

 

Nie widzial bo cos gmeral pewnie przy tel :P

 

moze być, ze gmerałem...

no co? gmeranie ogólnie fajne jest :mrgreen:

 

 

odpozdrawiam i następnym razem będę czujny 8)

 

-- 29 sie 2012, o 11:25 --

 

Kubeusz nie gmera przy telefonie. Robi tak: Memory... find... Siara... I wszystko jasne. :wink: :P:mrgreen:

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla anakinsky z wczoraj (20120828) około 1745, Rosoła w prawo w Belgradzką.
arkadio, Ty jechałeś tym Forkiem z naprzeciwka? Pozdrowienia!

 

O tej porze zazwyczaj jestem na spacerku z dzieckiem. Podchodziłem właśnie do świateł by wcisnąć przycisk, gdy Ty wchodziłeś w zakręt oglądając się na rowerówkę. Miałem Cię na wyciągnięcie ręki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi białego BRZ na blachach KR...... spotkanego dzisiaj po 18-tej na nowym odcinku S7 za Kielcami w kier. Radomia. Fajnie się gnało te 25 km po dobrej drodze. Dzięki, że pozwoliliście mi się dogonić, choć te 175 to już chyba u mnie max było. :roll:

Piękne auto. :)

Machanko i banany były z obu stron. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...