Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla Imprezy Blue Mica na blachach WGR, widzianej rano zaparkowanej po raz kolejny na Bartyckiej :-)

Przyjrzałem się - świnki są, jest duże skrzydło, ale są też czerwone hebelki i felgi WRX, zatem to chyba jednak WRX, nie STI, jak wcześniej myślałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego Forestera II gen. o nr rej. W.........., po lifcie widzianego dzisiaj ok. 12-tej na wysokości TESCO w Kozienicach. Trzody nie widziałem. Fajnie bulgotał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kogoś od srebrnego, nowego Forka oświniaczonego i osiemankowanego z tyłu, rejestracje KRA: widziany na kempingu Belvedere Vranjica pod Trogirem w Chorwacji 8) Tribeca na polskich blachach też tam była, ale świń nie stwierdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooooo właśnie "pozdrowienia" dla kierownika czarnego forka na estakadach z portu Gdynia do obwodnicy Trójmiasta który nie chciał mnie wpuścić do kolejki a zrobił to kierownik clio. Wstyd :evil:

 

bo kierownikom Clio przykład jak jeździć daje nasz człowiek - Zamer 8)

 

A dziękuję Grzesiu, dziękuję :oops::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiego Forka na tablicach WPI, zaparkowanego dzisiaj na ul. Okrężnej 11 w Warszawie - dosłownie pod drzwiami mojego miejsca pracy ;) Nieopodal stoi mój czerwony GT :mrgreen:

 

Pozdrawiam także! Od kilku dni widzę Cię (piękna GT red) na Okrężnej i nic... Aż do teraz. Mam nadzieję - do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla koleżeństwa z Podlasia (Outback i Forek) spotkanych przy niedzieli na parkingu Zamku w Janowcu !

Zakonspirowani byliście co prawda ale - mam nadzieję - tylko chwilowo ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...