Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam także! Od kilku dni widzę Cię (piękna GT red) na Okrężnej i nic... Aż do teraz. Mam nadzieję - do zobaczenia!

 

Jestem tutaj od poniedziałku do piątku, to duża szansa na spotkanie ;) Czyżbyś pracował w studiu dźwiękowym? Jeśli tak, to jesteśmy pracowymi sąsiadami :mrgreen:

 

PS. Ja parkuję bliżej wjazdu na Okrężną, bo z moim zawieszeniem trudno jest wjechać w nią dalej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PozdrOOvka dla "szmaragdowej" imprezki widzianej w Bstoku na 1000lecia PP - machanko :)

 

...i szacun za piękny bok STI blue mica na placu uniwersyteckim w piąteczek późnym wieczorem...

 

To moje STI, pozdrawiam :)

 

 

Pozdrowienia dla srebrnego STI stojącego w sobotę wieczorem na Mickiewicza pod wydziałem prawa i kolegi z niebieskiego STI na angielskich blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Agi widzianej dziś (przez okno :wink: ) jak pełzła swoim OBK w zakopiańskim korku :mrgreen:

Mam nadzieję, że pobyt udany? 8)

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :D

 

Szczerze :P to mimo tłoku i koszmarnej odległości od Gdańska podoba mi się tu coraz bardziej 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznac sie kto w poniedziałek sie łapał ze swiateł na Rzymowskiego rog cybernetyki? szary/srebny forek xt i jakis niebieski bugeye ... forek szybszy 8)

 

To było przy gotarda, :mrgreen: forek wystrzelil ze świateł a ja dopiero docisnąłem za chwilkę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odpozdrawiam serdecznie :D

 

Szczerze :P to mimo tłoku i koszmarnej odległości od Gdańska podoba mi się tu coraz bardziej 8) :mrgreen:

 

To proponuje pobyt w okresie jesiennym (koniec września początek października), tłoku już nie będzie a pogoda często lepsza niż latem, zwłaszcza jeśli ktoś lubi chodzić po górach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odpozdrawiam serdecznie :D

 

Szczerze :P to mimo tłoku i koszmarnej odległości od Gdańska podoba mi się tu coraz bardziej 8) :mrgreen:

 

To proponuje pobyt w okresie jesiennym (koniec września początek października), tłoku już nie będzie a pogoda często lepsza niż latem, zwłaszcza jeśli ktoś lubi chodzić po górach 8)

 

Tak, właśnie tak sobie myślę... tylko gorzej z wolnymi terminami na wrzesień/październik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika bękitnego GT, które mnie minęło dziś ok. 18:30 na Rosoła, kiedy biegłem sobie do lasku Kabackiego w koszulce blue mica SWRT :-) oraz dla nieobecnych właścicieli białego STI (chyba Hawk, WN i chyba mijał mnie godzinę wcześniej na wjeździe z Dolinki na Rosoła - stałem kombiaczkiem koło oponiarzy) i błękitnego GT w złote gwiazdki, obu aut widzianych na parkingach, także na Rosoła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce i pasazerke Legacy IV sunacego w niedziele okolo godz. 17-18 w korku Zegrze-Warszawa. Nie bylo kiwki poniewaz dopiero w lusterku wstecznym zauwazylem trzode na lusterku. Myslalem, ze do mnie dojedziesz, ale wybrales widocznie gorszy pas ;) Ja lecialem srebrnym Legacy kombi - rowniez oswiniaczonym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika srebrnego Forka na czarnej feldze, heblach STI, kurniku STI i śwince na klapie, widzianego dziś ok. 13:20 na Puławskiej, na światłach przed Narbutta, z okna kebaba :-)

Potem jeszcze pojechały dwa Forki obok siebie - srebrny i czarny, bez świnek.

Z ciekawostek były jeszcze Ferrari 559 w czarnym macie i czarny GT-R na ogniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika srebrnego Forka na czarnej feldze, heblach STI, kurniku STI i śwince na klapie, widzianego dziś ok. 13:20 na Puławskiej, na światłach przed Narbutta, z okna kebaba :-)

Potem jeszcze pojechały dwa Forki obok siebie - srebrny i czarny, bez świnek.

Z ciekawostek były jeszcze Ferrari 559 w czarnym macie i czarny GT-R na ogniu :-)

 

To pewnie DerickB lub jakos tak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...