Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

dzis w Warszawie na Krasickiego mrugalem swiatlami, machalem kierowcy Lanosa ze swinka na lusterku. Jego wyraz twarzy mowil ewidentnie: WTF? (jechalem oswiniaczonym Legacy)

Dlatego postuluje, sprzedajesz Subaryne obcej osobie nie czujacej klimatu, zdejmij swinke! Niech trzoda ma tylko jednego wlasciciela!

 

Pozdr rowniez dla kierowcy czarnego Legacy IV parkujacego codziennie "inteligetnie" na chodniku na Odynca.. Brawo :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego postuluje, sprzedajesz Subaryne obcej osobie nie czujacej klimatu, zdejmij swinke! Niech trzoda ma tylko jednego wlasciciela!

 

Albo upewnij się, że nowy właściciel jest doedukowany 8-).

 

Ja sporadczynie pożyczam swoją firmówkę komuś z firmy (nie-subaru, a oświnione) i zawsze przed wręczeniem kluczyków uczulam na kiwki ze strony kierowców subaru i obowiązek odkiwania 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w Warszawie na Krasickiego mrugalem swiatlami, machalem kierowcy Lanosa ze swinka na lusterku. Jego wyraz twarzy mowil ewidentnie: WTF?

 

Jeżeli to był niebieski Lanos na złotych w wolnym ssaku to tez już miałem "przyjemność" z tym kierownikiem na początku roku. Stojąc na światłach chciałem zagadać ale skutecznie mnie zbył jakimś zdawkowym półsłówkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w Warszawie na Krasickiego mrugalem swiatlami, machalem kierowcy Lanosa ze swinka na lusterku. Jego wyraz twarzy mowil ewidentnie: WTF?

 

Jeżeli to był niebieski Lanos na złotych w wolnym ssaku to tez już miałem "przyjemność" z tym kierownikiem na początku roku. Stojąc na światłach chciałem zagadać ale skutecznie mnie zbył jakimś zdawkowym półsłówkiem.

 

Podejrzewam, że ów kierownik nawet dobrze nie pamięta, jakiej marki ma auto. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika srebrnego Forka na czarnej feldze, heblach STI, kurniku STI i śwince na klapie, widzianego dziś ok. 13:20 na Puławskiej, na światłach przed Narbutta, z okna kebaba :-)

Potem jeszcze pojechały dwa Forki obok siebie - srebrny i czarny, bez świnek.

Z ciekawostek były jeszcze Ferrari 559 w czarnym macie i czarny GT-R na ogniu :-)

 

To pewnie DerickB lub jakos tak :mrgreen:

 

Tak, to mogłem być ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika srebrnego Forka na czarnej feldze, heblach STI, kurniku STI i śwince na klapie, widzianego dziś ok. 13:20 na Puławskiej, na światłach przed Narbutta, z okna kebaba :-)
To pewnie DerickB lub jakos tak :mrgreen:
Tak, to mogłem być ja :wink:
To wyglądasz inaczej, niż w awatarze ;-)

Zacny Forek, zacny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ok 15 w Bolesławcu napotkałem Forka II blachy ZS30***,na klapie siemanko,na lusterkach trzoda ,pierw mruganie,póżniej obmachanie na swiatłach,a że stanałem po lawej przed tym panem (on na wprost a ja lewoskręt) to widziałem jak pokazywał palcem i cos tam tłumaczył pasazerowi:pewnie,że tez siemanko i że tez trzoda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...