Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro z wczoraj na trasie katowice - wisła -niebieski blob ze świniakiem na lusterku lecący w stronę tychów - kierownik brunet tylko tyle widziałem

 

To chyba byłem ja, widziałem jak mrugałeś awaryjnymi ale nie zdążyłem odpowiedzieć :)

Również Pozdrawiam.

o to to to - tak myślałem sobie pewnie Ariel i Frania w tych okolicach lata.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla MForbi, którego zaskoczyłem w piątek machaniem z czarnej, ale oznakowanej, Vectry C :-)

Odpozdrawiam :)

Machanko widziałem i odmachałem - może nieco późno i mogło umknąć uwadze :)

Wcześniej (jakieś 30 sek) minąłem na tejże samej ul Geodetów srebrzystą Imprezę łudząco podobną do Twojej.

Jednak nie miała świnek na lusterkach a jedynie małą na tylnej klapie.

Kierowniczka (bo to była "ona") nie zauważyła chyba mojego machanka bo niewzruszona zapatrzona w dal pojechała w kierunku Puławskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj machałam do kogoś w niebieskim blobie we Włocławku, blachy chyba WW... jechałam Forkiem tzd :wink:

 

Pozdrawiam, czy to Ty goory? :roll: :mrgreen:

 

Jak jechałaś Forkiem chyba na złotych kołach to w Blob Wagonie byłem ja. Pozdrawiam

 

Tak właśnie :wink:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Mitsubishi Turbo Outlander ze świnią na lusterku, świnią na tylnej klapie i napisem "prawie jak subaru" spotkanego dzisiaj na Grzybowskiej

 

 

z żoną odpozdrawiamy :-)

 

zainfekowana i goory

 

-- 27 sie 2012, o 18:10 --

 

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Mitsubishi Turbo Outlander ze świnią na lusterku, świnią na tylnej klapie i napisem "prawie jak subaru" spotkanego dzisiaj na Grzybowskiej

 

 

hahaha, mega!! :))

 

jakoś na forum Mitsumaniaków się z tego nie śmieją :shock:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas i na mnie... pozdrowienia (spóźnione bo z 16.08, wczesnym popołudniem) dla kierownika czarnej imprezy spotkanej na trasie siekierkowskiej.... wyprzedził, zwolnił ..... pojechał trochę równo i odjechał.... z mostu na wprost. Wszystko widziałam, ale stres nie pozwolił spojrzeć w bok ;-)

Srebrna Impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas i na mnie... pozdrowienia (spóźnione bo z 16.08, wczesnym popołudniem) dla kierownika czarnej imprezy spotkanej na trasie siekierkowskiej.... wyprzedził, zwolnił ..... pojechał trochę równo i odjechał.... z mostu na wprost. Wszystko widziałam, ale stres nie pozwolił spojrzeć w bok ;-)

Srebrna Impreza

To mogłem byc ja :P Odpozdrawiam i nie ma co sie stresowac :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- biala impreza lanos LU stojąca w małym korku w kierunku Krakowa na A7 koło Chęcin (obwodnica Kielc) z przesympatyczną kierowniczką. Obtrąbione i obmachane obustronnie. Godzina 13:30 mniej więcej.

A srebrnego forka przed nia nie bylo?? odpozdrawiam w imieniu Dziobnika jesli to byl STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrowienia dla KamilaP - z Krasickiego ;)

Przy okazji pozdrowienia dla subaraków widzianych w pierwszej połowie sierpnia na bałkanach. Co ciekawe, poza jednym wyjątkiem wszystkie były na polskich blachach, wygląda na to ze na południe od Czech i Słowacji jest subarakowa pustynia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla PRIMARA włączającego się w niedzielę wieczorem na zakopiankę w Nowym Targu. Po Twojej prawej stał VW T4 na tyskich blachach i to byłem ja. Szukaliśmy na navi jakiejś alternatywy dla korków. :)

Odpozdrawiam. W VW nie miałem szans Cię zauważyć. :D

Wracałem z Zakopanego. Dzięki CB i znajomości dróg alternatywnych powrót do Krakowa odbył się relatywnie szybko. W N. Targu objeżdżałem właśnie korek na dwupasmówce, jadąc przez miasto - polecam. Mam nadzieję, że Wam też się udało sprawnie dojechać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...