Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chcę wyrazić głębokie rozczarowanie :wink: faktem, że nikt nie zauważył sporego kampera

938b2d80406c791cm.jpg 8776a0ee43aa1941m.jpg, który od prawie 4 tygodni krąży po Podlasiu, Warmii i Mazurach, Pomorzu Zachodnim (a od kilku dni na Litwie - powrót pod koniec przyszłego tygodnia) którym to kamperem podróżują oświniaczeni fani Subaru ! :cry: Poprawcie się ! :twisted:

Aha - i nie dziwcie się, że jakiś stary, pełnoletni już Merc "kaczka", do Was miga światłami albo macha łapami !

I - skoro już tu jestem :wink: - pozdrawiam wszystkich spotkanych na w/w kierunkach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kolegi z niebieskiego Doblo mijanego dzisiaj rano po siódmej na Puławskiej i Pani w złotym XT widzianej dzisiaj w Grójcu -tak gdzieś przed 13ta. W obu przypadkach jechałem niesubaru, więc niewidoczny dla Was byłem niestety :(

 

-- 10 sie 2012, o 13:23 --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieskiego hawka sti na ZS i koncowka R z ktorym lecialem po 10 w strone wałcza a rozstalismy sie w mirosławcu, jechalem szarym foresterem mojego ojca ;)

Koval ponoć ostro foresterem dawales:) kierownika owego estiaja znam i przekazałem pozdrowienia:)

 

możemy sie jakoś zgadać w szczecinie :)

 

a trasę szczecin wałcz dość dobrze znam więc sti nie wystarczał żeby odjechać forkowi w dieslu :P

tak btw to jechałem półtorej subaru bo całego forestera miałem zawalonego gratami od mojej imprezy :P

 

jasne, ja tylko muszę mojego dotrzeć po zakuciu;)

kolega z którym jechałeś pochodzi z Mirosławca więc trasę również zna:)

a Ciebie chyba widywałem na Struga w kierunku na Stargard, mało Imprez u nas niestety...w ogóle Subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zobaczenia na oesach :D

 

co prawda dzisiaj się spotkaliśmy na serwisie ale oczywiście pozdrawiam 8)

 

Dyrekcję i Than_Juniora oczywiście też pozdrawiam 8)

 

 

i jeszcze Imprezę GT spotkaną w miejscowości Niebylec, kierownik odkiwał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki grafitowego forka xt z grillem forester sports, spotkanego w Olsztynku niedaleko "jagodzianek" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego bug'a dzis w Best Mall ok 15.00 i potem jeszcze niebieski blob (chyba) kiwka gdy wyjezdzalem juz z parkingu.

 

Wczesniej WRX new age widzianego ok 13.00 przy TVN tez pozdrawiam!

 

Około 16.00 forester mrugnal mi światłami w Miasteczku Wilanow - sorki nie odmigalem, ale nie polapalem sie w porę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Hogiego, który jechał koło godz. 19 Jana Pawła w stronę Centrum. :mrgreen:

Jechałem za Tobą koło ronda ONZ, nawet wołałem na CB, ale mi z hukiem odjechałeś, a mnie jakaś astra przyblokowała... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Hogiego, który jechał koło godz. 19 Jana Pawła w stronę Centrum. :mrgreen:

Jechałem za Tobą koło ronda ONZ, nawet wołałem na CB, ale mi z hukiem odjechałeś, a mnie jakaś astra przyblokowała... :roll:

 

Odpozdrawiam, cel już osiągnąłem to i radio wyłączone... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dwóch kierowców z wczoraj z okolic Ł3 widzianych po pasjonującym meczu ze Śląskiem :) :

- oświniony czarny forek turbo z załogą zaparkowany na Zagórnej - akurat jak podchodziłem, odjeżdżał - próbowałem machać;

- oświniony grafitowy legac, któremu mrugnąłem na Książęcej przed Pl. 3X.

 

W obu przypadkach zostałem jednak chyba zlekceważony, mimo świnek na korpowozie tdi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...