Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam lokalny fan club subaru gdzieś na końcu świata nad Bugiem między miejscowościami Stary Bubel a Bubel-Granna:) Śmigam sobie rowerem po wiosce a tu starszy Pan w bluzie Subaru i czarna Impreza na podwórku :)

 

Btw, gdyby ktoś nie miał pomysłu na weekend to polecam na rower te okolice (Niemirów, Gnojno, Stary Bubel). Niecałe 170km od Wawy (tłok uliczny w zasadzie tylko do Siedlec, później już luzik) a na miejscu piękne dorzecza Bugu, pusto, dziko, przemili lokalsi i ani śladu stonki turystycznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ten kolega, który twierdząc, że ma 340 KM jechał równo z seryjnym sti Cinka, a został w tyle za mną, Juniorem i Tranqualizajerem (Andrzejem ;) ) ?

Jeżeli to on, powtarzam, jeżeli, to absolutnie nie dziwi mnie ten wypadek. Szkoda auta i chłopaka ale czasem wystarczy się mniej spinać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ten kolega, który twierdząc, że ma 340 KM jechał równo z seryjnym sti Cinka, a został w tyle za mną, Juniorem i Tranqualizajerem (Andrzejem ;) ) ?

 

A to ja jakieś 340 KM subaru "objechałem" w sobotę :shock: :shock: :shock:

 

W którym momencie orszakowania toto było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Ant'a w niebieskim robalu na WZ, za którym miałem przyjemność jechać przez Rybnik, świnkę na lusterku zauważył, odmachałem, pozdro :wink:

 

Odpozdrawiam :) i rej na WE, ale nie ma się czego czepiać ;) Rybnik odwiedzam co jakiś:)

 

-- 14 sie 2012, o 15:47 --

 

Ogólnie pozdrawiam wszystkich spotkanych na drodze bo dawno mnie tu nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ten kolega, który twierdząc, że ma 340 KM jechał równo z seryjnym sti Cinka, a został w tyle za mną, Juniorem i Tranqualizajerem (Andrzejem ;) ) ?

Jeżeli to on, powtarzam, jeżeli, to absolutnie nie dziwi mnie ten wypadek. Szkoda auta i chłopaka ale czasem wystarczy się mniej spinać 8)

 

Mi się nawet wydaję, że widać kolegę na zdjęciu na środku:(( Fajne to autko było ;/

grozna_kraksa_na_powsinskiej_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...