Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne to autko było ;/

 

Oj szkoda Imprezki, bo naprawdę ładna sztuka była. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało i auto do odbudowania :idea:

Niestety, każdy z nas czasem zrobi coś głupiego na drodze i często nie zdajemy sobie sprawę jak blisko jesteśmy od nieszczęścia :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj z około 20tej dla granatowego Forka WE, "zawodowo" potrójnie oświniaczonego, stojącego na parkingu strzeżonym w Arkadii. Polecam parkowanie tuż przed wjazdem na strzeżony - mały ruch i tuż przy kamerze monitoringu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla granatowego buga ze świnką w Krakowie we wtorek koło 17:10. To było w okolicach dworca/galerii. Jechałem w zarąbanym na maksa busiku do Kato i poznałem po dźwięku, wychyliłem się żeby dojrzeć co jedzie. Słuch mnie nie zmylił. Piękny dźwięk wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla carfita i jego serwisu, obok którego przejeżdżałem błądząc po New Sączu (bo rondo rozkopali) we wtorek. :D

Pozdrawiam też wszystkie Subarki spotkane w pięknej ziemi N. Sadeckiej od poniedziałku do środy - było ich chyba około setki :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam od właściciela nie ma konta na forum ale zagląda czasem ^^

Dzięki :)

 

Czy to twój OBK stał w piątek 10 sierpnia w ASO w Mikołowie ?

Tak to ja ^^ Mówili mi że ktoś ze świnką był

 

 

Pozdrawiam Kierownika tego oto białego forka którego wypatrzyłem z okien biura na ul.Sobieskiego w Katowicach we wtorek ^^

zdjcie1bh.jpg

 

i tego oto Pana widzianego w SCC też we wtorek na parkingu podziemnym

zdjcie2ig.jpg

 

 

 

Jak i oświnionego forka na KR widzianego na parkingu "jednodniowym" w niedziele na Coke Live Music machałem ale miałeś zaparowane szyby ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika bardzo fajnego granatowego RA na pięknych Speedline-ach, widzianego wczoraj o 19.00 w Wawie, na skrzyżowaniu Jana Pawła z Solidarności, przyglądający się zza pasażerki gość w czarnym VW Golfie VI to ja ;)

 

oraz

 

pozdrowienia dla właściciela zielonego GT-tka zaparkowanego wczoraj pod Centrum Nauki Kopernika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla granatowego buga ze świnką w Krakowie we wtorek koło 17:10. To było w okolicach dworca/galerii. Jechałem w zarąbanym na maksa busiku do Kato i poznałem po dźwięku, wychyliłem się żeby dojrzeć co jedzie. Słuch mnie nie zmylił. Piękny dźwięk wydechu.

Ok. 17:10 to moglem byc ja ;-) Tak mi jakos wychodzi trasa powrotu z pracy do domu przez tunel pod galeria ;-) Co do wydechu, to jest raczej cichy bo sporo tras robie autem, ale da sie go uslyszec (devil z mala puszka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika pięknego STI blue mica, widzianego dziś na Puławskiej, na światłach przy Narbutta, w stronę Ursynowa, około 13:00 oraz dla Kierownika GT z pomarańczowym tyłem widzianego chwilę potem tamże. Dlatego lubię ten kebab z widokiem na Puławską :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich widzianych na Pomorzu, z tego co zapamiętałem:

- srebrna impreza kombi "szwędająca" się po Maszoperii, chyba w poniedziałek

- zielona impreza kombi (chyba DGL) stojąca na poboczu jednego z kempingów w Chałupach w niedziele

- czarne STI też przy kempingu w Chałupach w niedziele

- czarny forek mijany dziś na krajowej 7

- no i specjalne pozdro dla forumowicza spotkanego dziś przy bramie na Maszo jak wyjeżdżałem! ;)

 

Było tego więcej ale nieoświniaczone i nie zapamiętałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia/anty pozdrowienia dla kierownika najfajniejszego z SI (oświniaczony granatowy GT kombii, z naklejką na przedniej szybie - chyba MOVE OVER), który dziś o 20:50 skręcił pod prąd w ul Langego...przez takie zachowanie tworzą się tam mega korki :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooooo właśnie "pozdrowienia" dla kierownika czarnego forka na estakadach z portu Gdynia do obwodnicy Trójmiasta który nie chciał mnie wpuścić do kolejki a zrobił to kierownik clio. Wstyd :evil:

 

bo kierownikom Clio przykład jak jeździć daje nasz człowiek - Zamer 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiorowe pozdrowienia z dzisiejszego dnia dla:

-oświniaczego Swifta sport, parkującego pod Urzędem dzielnicy Żoliborz ok godziny 13:30

-niebieskiego forka, w tym samym miejscu

-granatowego GT'ka, parkującego nieopodal UM Legionowo ok godziny 16:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiorowe pozdrowienia z dzisiejszego dnia dla:

-oświniaczego Swifta sport, parkującego pod Urzędem dzielnicy Żoliborz ok godziny 13:30

-niebieskiego forka, w tym samym miejscu

 

Oba moje :) A Swift to chyba zaraz tam wrosnie. W ciagu 10 miesiecy zrobil moze z 3kkm. Chyba czas go sprzedac... Tymczasem - Odpozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...