Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki wczorajsze dla mieszanej załogi srebrnej Imprezy classic NA ze skrzydłem omruganej i obmachanej dwukierunkowo chyba po 19:00, na Rosoła.

Fajne fotele! :-)

I dzisiejsze pozdrowienia spod ASO Mazda/Opel/Chevrolet(?) na Ostrobramskiej przy Siekierkach dla nieobecnej załogi pięęęęęknego Hawka STI blue-mica na złotych.

Nurburgring na przedzie, Monster pazury na lusterkach, na tylnej górnej lotce napis SPRT, na tylnej klapie zacne logo SPRT. Zacny, zacny!

Przelatywałem oświniaczonym i oSubarzonym rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz jeszcze (bo kiwka byla z obydwu stron) pozdrowienia dla mega zdziwionego (mina bezcenna :)) kierowcy srebrnego newage (z trzoda na lusterku) widzianego przed godzina na Kazimierzowskiej (W-Wa). Lecialem na rowerze ze swinka na ramie rzecz jasna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nikogo nie pozdrawiałem, więc muszę to nadrobić;)

- z wczoraj dla chyba MarioF, którego wczoraj mijałem na Płaskowickiej ok godziny 19:50

- dziś ok o 9:50 na Pileckiego machałem do kierownika oświnionej zielonej imprezy wolnossącej ale chyba nie widział (skręcałem w lewo w Poloneza bordową meganką kombi..

- oraz pozdrowienia dla Pana z E klasy, który ostatnio zaczepił mnie pod firmą - rozmową wyglądała mniej więcej tak:

on: gdzie można kupić takie fajne świnki jakie masz na lusterkach

ja: na Forum Subaru od Godlika

on: aaaaa Subaru....to nie dziękuję...

i pojechał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz jeszcze (bo kiwka byla z obydwu stron) pozdrowienia dla mega zdziwionego (mina bezcenna :)) kierowcy srebrnego newage (z trzoda na lusterku) widzianego przed godzina na Kazimierzowskiej (W-Wa). Lecialem na rowerze ze swinka na ramie rzecz jasna 8)
Hihi

Pół godziny wcześniej leciałem przez tamte okolice oświniaczonym rowerem... Jeszcze tylko brakowało, żeby się dwóch gości na rowerach pozdrawiało, bo świnki na ramach :-D

Kubeusz - świnki się mocno trzymają ramy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla kierownika oświnionego Czarnego STI bloba widzianego w piątek ok 15:30 na "siódemce" przed nidzicą, lecącego stronę Wawy. Nie obmachane ale była próba pozdrówek na radyjku, którego kierownik chyba nie posiadał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz jeszcze (bo kiwka byla z obydwu stron) pozdrowienia dla mega zdziwionego (mina bezcenna :)) kierowcy srebrnego newage (z trzoda na lusterku) widzianego przed godzina na Kazimierzowskiej (W-Wa). Lecialem na rowerze ze swinka na ramie rzecz jasna 8)
Hihi

Pół godziny wcześniej leciałem przez tamte okolice oświniaczonym rowerem... Jeszcze tylko brakowało, żeby się dwóch gości na rowerach pozdrawiało, bo świnki na ramach :-D

Kubeusz - świnki się mocno trzymają ramy ;-)

 

2piwko.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...