Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika pomidorowego :shock: :? lanosa, chyba STI, którego widziałam dzisiaj przed 11 na Lubomelskiej :)

też widziałem dziś takiego w warszawie ;) , tylko że w serwisie do którego dotarłem na lawecie :roll: drugi raz w ciągu 2 tygodni :roll: no i to było 2.0 w gnoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika pomidorowego :shock: :? lanosa, chyba STI, którego widziałam dzisiaj przed 11 na Lubomelskiej :)

też widziałem dziś takiego w warszawie ;) , tylko że w serwisie do którego dotarłem na lawecie :roll: drugi raz w ciągu 2 tygodni :roll: no i to było 2.0 w gnoju

może to ten sam :lol: :wink:

a jednak... :roll: co powiedzieli? :| :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wczoraj wszystkie subaraki obecne na cargo, oraz spotkanego Cysztof i Kubeusz który lansował się nowym nabytkiem :wink:

 

odpozdrawiam :)

mowcie co chcecie ale ja tam lubie wpasc z kumplem obserwowac folklor 8)

 

spokojnie zaryzykuję określenie - festyn :mrgreen:

 

festyn nie bo nie ma (jeszcze) waty cukrowej :mrgreen:

a grill jest :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wczoraj wszystkie subaraki obecne na cargo, oraz spotkanego Cysztof i Kubeusz który lansował się nowym nabytkiem :wink:

 

odpozdrawiam :)

mowcie co chcecie ale ja tam lubie wpasc z kumplem obserwowac folklor 8)

 

spokojnie zaryzykuję określenie - festyn :mrgreen:

 

festyn nie bo nie ma (jeszcze) waty cukrowej :mrgreen:

a grill jest :?: :mrgreen:

 

hmm prawie... Szama byla z czerwonego busa a piwo z merca z pomaranczowa lampa na dachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon już w drodze do Budapesztu

 

ale F1 już tam była w tym roku :wink: :mrgreen:

 

szubaru o której byłeś na bemowie?

 

przed 11 do jakiejś 14 a potem 15-17 startowałem w seniorach jako pilot A6 :idea: 8)

 

bardzo szybko jechały te dziewczyny Hondą S2000 :P - wygrały generalkę pań :!:

 

 

 

pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy lanos nr WD..... ze świnką dzisiaj jadącego Zieleniecką ok 11.30 w kierunku Targowej 8)

 

-- 10 paź 2011, o 20:45 --

 

No i jestem chyba pierwszym forumowiczem, ktory juz zaliczyl porzadny snieg w tym roku

 

piękne zdjęcie 8)

 

Czy tylko ja mam wrazenie, ze wszyscy forumowicze w Krakowie mnie widzieli?

 

taaaakie Subaru do Krakowa przyjechało to wylegli forumowicze na ulice oglądać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem kilka minut temu rundke koło tego subru aby moja ukochana na żywo zobaczyła Subru "mój boże" edition i...na żywo ja to zwaliło z fotelika :shock:

 

Z fotelika? Ile ukochana ma lat? :wink: :mrgreen:

Fakt bardzo młodo wygląda :mrgreen:

Ale hemi tak się tymi fotelami z forka chwalił że niby tak trzymają, a tu Ona wypada.. no wiesz co :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru o której byłeś na bemowie?

 

przed 11 do jakiejś 14 a potem 15-17 startowałem w seniorach jako pilot A6 :idea: 8)

 

bardzo szybko jechały te dziewczyny Hondą S2000 :P - wygrały generalkę pań :!:

 

To pewnie się widzieliśmy, tyle że wyjątkowo tym razem nie miałem świnki na czole :mrgreen:;) Chyba widziałem to A6- szaro-niebieskie w dyszlu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie zaryzykuję określenie - festyn :mrgreen:

festyn nie bo nie ma (jeszcze) waty cukrowej :mrgreen:

a grill jest :?: :mrgreen:

hmm prawie... Szama byla z czerwonego busa a piwo z merca z pomaranczowa lampa na dachu :)

a, no to jest co trzeba 8)

szkoda tylko ze "szybkie pento" juz umarlo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z wczoraj rano 7:30-8 bo jak nigdy spotkałem 3 subaraki.

Wrx blue stojący tyłem do ulicy na chłodnej i za chwile dwa prawie równocześnie taki wiśniowo fioletowy sklatkowany bojowo i rajdowo poobcierany na Żelaznej i za chwile skręcająca w prawo w Solidarnosći niebieska wanna.

Swinek nie widziałem ale i tak sie ucieszyłem bo rzadko kogo spotykam na tej trasie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie między sobą gadalismy i się zagapiliśmy A pan skręcił i się patrzył a ja nie wiedziałam co robić, otworzyc okno i machać, mrugać czy co

Czym jechaliście? I czy zielony był na białej feldze? Bo nie wiem czy to ja czy nie ja :) Mrugnąłem awarią do jakiegoś new age skręcając w prawo (przed komisem) w osiedle za wcześniej wspomnianą krzyżówką (gwoli ścisłości jechałem spełnić obywatelski obowiązek - zagłosować w tamtejszym przedszkolu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela Legasia spotkanego na parkingu w Promenadzi :)

[ http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/307613_220077444721339_100001572555246_665928_792897567_n.jpg ]

 

Odpozdrawiam, czesto tam stoi bo pracuje w Promenadzie :wink:

 

Pozdrowienia dla ciemno-zielonego klasycznego Turbodziadka (chyba?) na złotym felunku obmachanego dzisiaj przed 9 rano na styku Grzybowskiej i Królewskiej. Kiwka była. Swoją drogą to chyba jakiś czas temu się widzieliśmy w okolicach Puławska/Olszewska :)

 

Odpozdrawiam rowniez, nie zielony, nie turbo, ale alarmy w krytych parkingach czasem sie uaktywnia :mrgreen:

Tak widzielismy sie kiedys, Pulawska/Willowa :wink:

 

YO dla tynka, bodaj z niedzieli popoludnia,

 

z tego samego dnia juz pod wieczor, na wysokosci Domaniewskiej, Legas Kombi, zelien butelkowa, blacha Wilanowska, trzoda stwierdzona, machalem, burczalem a jak podjechalem z boku to zobaczylem ze dzieciatko chyba spalo z tylu i sie uspokoilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie zaryzykuję określenie - festyn :mrgreen:

festyn nie bo nie ma (jeszcze) waty cukrowej :mrgreen:

a grill jest :?: :mrgreen:

hmm prawie... Szama byla z czerwonego busa a piwo z merca z pomaranczowa lampa na dachu :)

a, no to jest co trzeba 8)

szkoda tylko ze "szybkie pento" juz umarlo :mrgreen:

ale zyje :) i ma sie dobrze tylko nie sa co niedziele :)

ps mamy juz watek o cargo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla osoby w nowym srebrnym Forku ,blachy PGO,dziś ok 13 pomykał z Bolesławca w kierunku Lwówek,Jelenia Góra..Machałem z karetki :)

 

-- Wt paź 11, 2011 2:17 pm --

 

zrobiłem kilka minut temu rundke koło tego subru aby moja ukochana na żywo zobaczyła Subru "mój boże" edition i...na żywo ja to zwaliło z fotelika :shock:

 

Z fotelika? Ile ukochana ma lat? :wink: :mrgreen:

Fakt bardzo młodo wygląda :mrgreen:

Ale hemi tak się tymi fotelami z forka chwalił że niby tak trzymają, a tu Ona wypada.. no wiesz co :mrgreen: :wink:

 

 

to jedź i zobacz na żywo :!: nic cie nie utrzyma :mrgreen: a i nie rób tego po jedzeniu ,bo może ci sie źle zrobić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam

 

-Vergette w jej STI na pl."Na Rozdrożu" przed 14

 

-czarnego Forestera z napisem "www.impreza-wrx.pl" na klapie i jadącego przed nim szarego Legasa na blachach LU.... na skrzyżowaniu ulic Kruczej i Jerozoliskich po 14

 

-- Wt paź 11, 2011 2:45 pm --

 

oraz z rana na łączniku Powsin-Ursynów ok 8:30 srebrnego forestera ze świniaczem na lusterku, pozdrowienia wymienione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla seledynowego Legacy z Żywca stojącego przy ATH (cmentarz). Świnia z tyłu była. Ponad to żółta Baja, grafitowy Hawk WRX, niebieski blob N/A, czerwona Impreza w budzie GC N/A oraz wiśniowy Forek w centrum BB. Ależ wysyp - wszyscy niekumaci. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...